Kapris yaptıkça çekimler de gecikiyor

'Sex and the City 2' filminin yıldızlarının özel hayatlarında yaşadığı sorunlar, filmin çekimlerini geciktirdi. Yapımcılar da kara kara düşünmeye başladı

  1. Haberler
  2. Dünya
Pazartesi 10.08.2009 10:02 ABONE OL
Ekranlarda yıllarca izlenme rekorları kırdıktan sonra beyazperdeye transfer olan ve gişede büyük bir başarıya imza atan 'Sex and the City: The Movie'nin devam filmi olan 'Sex and the City 2'yi fanatik hayranları merakla bekliyor. Ancak ünlü magazin dergisi Closer'da çıkan bir haber, filmin hayranlarını üzeceğe benziyor.

CYNTHIA NIXON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

SARAH JESSICA PARKER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

2010 yılında vizyona girmesi beklenen filmin çekimlerine bu ay sonunda başlanacaktı. Ancak prova çekimleri bile filmin yıldızlarının ihmalkârlığı yüzünden çok gecikti. Geçtiğimiz günlerde taşıyıcı anne yoluyla anne olan Sarah Jessica Parker sürekli yeni doğan ikiz bebekleriyle ilgilenirken, diğer yıldızlar da ondan geri kalmıyor. Kim Cattrall beş yıl birlikte olduğu sevgilisi Alan Wyse'den ayrıldığı için bir süredir tatil yapıyor. Cynthia Nixon ise eşcinsel hakları için yürütülen kampanyalara katılıyor. Ünlü oyuncular kendi aralarında da sorunlar yaşıyor. Son aylarda Sarah Jessica Parker ve Kim Catrall arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Sevgilisinden ayrıldığı dönemde Parker'dan beklediği desteği göremeyen Catrall'ın ünlü yıldızla birçok kez tartıştığı söyleniyor. Ayrıca Cynthia Nixon da eşcinsellerin evlenmesi için yürüttüğü projelerde, Parker'dan beklediği desteği göremediği için bir süredir onunla görüşmüyor.

BUGÜN NELER OLDU