"Kuş gribi Yahudi tezgahı"

Hollandalı gazeteci Desire Röver (61) dünyada pek çok ölümlere sebep olan kuş gribinin (H5N1) bir Yahudi tezgahı olduğunu öne sürdü.

  1. Haberler
  2. Dünya
Salı 11.08.2009 09:08 ABONE OL
Hollanda'nın en büyük gazetesi De Telegraf'ta çıkan röportajında Röver, dünya nüfusunu azaltmak için oynanan uluslar arası bir oyun olduğunun da ileri sürdü. İddiaya sert tepki gösteren Hollanda'daki Yahudi kuruluşları, ifadelerin tamamen anti Semitizm koktuğunu belirtti.

Bu tür komploların yaklaşık bin 200 yıl önce Yahudiliği din olarak kabul eden Hazaraların torunlarını gösterdiğini iddia eden Röver şunları söyedi: 'Şimdiki torunlar başka bir tanrıya Lucifer'e Şeytan'a ya da Rockefeller'e, Rothschild'e, Brezinski'ye ve Kissinger'e dua ediyor.'

İsrail üzerine Belge ve Enformasyon Merkezi Müdürü Ronny Naftaniel ise Röver'den ilk kez bu tür iddialar duyduğunu belirterek, Hollandalı gazetecinin aklında zoru olduğunu söyledi.

İlk kez 1997 yılında ortaya çıkan ve son yıllarda dünya gündemini meşgul eden kuş gribinden dolayı şu ana kadar 200'den fazla insanın hayatını kaybettiği belirtiliyor.
BUGÜN NELER OLDU