Belçika temsilcisi Türk güzel iddialı

Geçen aralık ayında Belçika güzeli seçilen Türk asıllı Zeynep Sever, Bahamalar'da, hafta sonu yapılacak Kainat Güzeli yarışmasında iddialı adaylardan biri olarak destek görüyor.

  1. Haberler
  2. Dünya
Cuma 21.08.2009 09:55 ABONE OL
Bahamalar'ın başkenti Nassau'da 23 Ağustosta yapılacak finalde 90'a yakın güzelle yarışacak olan 19 yaşındaki Sever'in, sonuçları henüz açıklanmayan ilk elemelerde ve jüri sorgulamalarında başarılı olduğu ifade ediliyor.

ZEYNEP SEVER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Nassau'nun 3 bin 500 kişilik "Atlantis Resort" salonunda pazar günü (TSİ pazartesi 03.00) yapılacak 2009 Kainat Güzeli finalinin organizatörü Amerikan NBC televizyon kanalı, yarışmayı ve sonuçlarını dünya çapında canlı olarak yansıtacak.

Jüri heyetinin, dün yarışmacıları dinleyerek puanları belirlediği, bunların final gecesine kadar gizli tutulacağı, Zeynep Sever'in ilk aşamada 15 kişinin seçileceği finale yükselme ve iyi dereceye ulaşma şansının bulunduğu bildiriliyor.

Fenerbahçe'nin ve A Milli Takım'ın kalecisi Volkan Demirel'in kız arkadaşı olarak da magazin dünyasında tanınan, turizm alanında eğitimini sürdüren Zeynep Sever'in, Belçika'da da basın ve kamuoyundan destek gördüğü gözleniyor. Kainat Güzeli yarışmasına katılanlara destek için, "www.nbc.com/miss-universe" internet adresinden oy kullanılabiliyor.

Bahamalar'da final heyecanı yaşayan Sever, çeşitli etkinliklere katılırken iddialı ve umutlu bir tablo sergiliyor.

Kainat Güzeli seçilecek kişi bir yıl boyunca New York'ta sanat eğitimi alacak ve dünyayı gezerek değişik kültürel etkinliklere katılacak.

BUGÜN NELER OLDU