Carla hamile!

Şubat 2008’de Fransa Cumhurbaşkanı Nicholas Sarkozy ile evlenen Carla Bruni’nin hamile olduğuna dair spekülasyonlar uzun süredir devam ediyordu; ancak, iddialar ilk kez bu kadar ciddi bir hal aldı.

Salı 01.09.2009 11:41
Güncelleme: Salı 01.09.2009 15:57
ABONE OL
Daily Telegraph'ın haberine göre, Nicholas Sarkozy'nin Carla Bruni'nin karnını okşadığı tatil fotoğrafı Fransız liderin eşinin hamile olduğunu kanıtlıyor.41 yaşında ve bir çocuk annesi olan Carla Bruni- Sarkozy, röportajlarında Fransız liderden çocuk yapmak istediğini söylemişti; ancak, Bayan Sarkozy birkaç röportajında da yaşından dolayı hamile kalmasının biraz zor olabileceğinden korktuğunu gizlememişti.

Elysee Sarayı'ndan hamileliğe dair yalanlama gelmesine rağmen, bazı kaynaklar, Nicholas Sarkozy'nin resmi tatilinin bitmesine rağmen Paris'te salı günü bir toplantı yaptıktan sonra apar topar Cap Negre'deki yazlığa, Carla'nın yanına dönmesini de hamileliğe kanıt olarak gösterdi.

Sarkozy'nin ilk evliliğinden 24 ve 22 yaşlarında Pierre ve Jean adında 2 oğlu; 2. evliliğinden ise 12 yaşında Louis adında bir oğlu var. Carla Bruni'nin ise felsefe profesörü sevgilisinden sekiz yaşında Aurelian adında bir oğlu var.