Woods'un esrarengiz trafik kazası

Ünlü Amerikalı golf yıldızı Tiger Woods, dün sabaha karşı Florida'daki evinin önünde esrarengiz bir trafik kazası geçirdi.

Cumartesi 28.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 28.11.2009 14:13
ABONE OL
Yetkililer, 33 yaşındaki ünlü yıldızın, evinin önündeki bir yangın musluğu ve ağaca çarptığını, arabasının içinde sıkışıp kendinden geçen Woods'un imdadına evden elindeki bir golf sopasıyla koşup gelen karısı Elin Nordegren Woods'un yetiştiği ve yarı baygın olan kocasını elindeki golf sopasıyla, 2009 Cadillac Jeep'in arka camını kırarak kurtardığını açıkladı. ABD basını ise yetkillerin yapmış olduğu yazılı açıklamalara pek inanmış görünmedi.

ABD'nin magazin basını da bu resmi açıklamaların aile içi şiddete bir kılıf olduğunu savundu. Amerikan magazin basını, Woods ile bir süredir ilişkisi olduğu iddia edilen Rachel Uchitel yüzünden kavgaya başladılar. Woods, sabaha karşı saat 2.25 sularında evden ayrılmak istedi, kendisini arabasına kadar takip eden karısı Elin Nordegren Woods, eline geçirdiği golf sopasıyla kocasının yüzüne vurdu ve arabayı parçaladı. Yetkililer "düzmece bir trafik kazası senaryosu ortaya koydular"diye yazdı. .