Elin boşanmaya hazırlanıyor

Skandalları bitmek bilmeyen ünlü golfçü Tiger Woods'un eşi eski manken Elin Nordegren boşanma davası açmaya hazırlanıyor.

Perşembe 17.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 17.12.2009 17:09
ABONE OL
ABC, NBC televizyon kanalları ve People dergisinin haberine göre, genç kadına yakın bir kaynak, Woods'un eşini aldattığını kabul etmesinin ardından Nordegren'in boşanma niyetinde olduğunu ve yakında dava açmaya hazırlandığını belirtti.

Bir başka kaynak da "Nordegren kararını verdi. Artık düşünmenin alemi yok, kararını değiştirmeyecek" dedi.

Kısa süre önce magazin dergilerinde yayımlanan fotoğraflarda, genç kadın alyansı olmadan evlerinin önünde otomobilinin bagajına eşya yerleştirirken görülmüştü.

People dergisi ayrıca, çiftin yaşadığı Florida'da bir boşanma avukatına dayanarak, Elin Nordegren'in avukatlarla görüştüğünü yazdı.

Medyatik bir fırtınanın ve bir düzine metresi bulunduğu haberlerinin ardından, spor dünyasının en çok kazanan ismi Woods, geçen hafta evlilik dışı ilişkileri bulunduğunu kabul etmiş ve ailesine zaman ayırmak için kariyerine belirsiz bir süre ara verdiğini açıklamıştı. Bu arada, Woods'un boşanmaya kararlı eşinin İsveçli olması, İsveç'te de bu skandalın yakından izlenmesine neden oluyor.

Woods ve eşinin haberleriyle dolu bulvar gazetelerini büyük ilgiyle takip eden İsveç halkı, ünlülerin özel yaşamlarının pek yer almadığı ülkelerinde Woods skandalıyla yarışabilecek tek konunun pop star yarışmasının finali olduğunu belirtiyor.

Son olarak Woods'un doktoru da doping ilaçları sağlamakla suçlanmıştı.

New York Times'ın haberine göre, Tiger Woods, yüzücü Dara Torres ve Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) oyuncularının da aralarında bulunduğu ünlü sporcuların Kanadalı doktoru Anthony Galea'nın, hastalarına performans artırıcı yasaklı doping maddesi temin ettiği iddia edilmişti.

Eylül ayında Kanada sınırından geçen Galea'nın çantasında, dananın kanından elde edilen bir maddeyi içeren Actovegin ile insan büyüme hormonu bulunduğu belirtilen haberde, Kanada polisinin, 15 Ekim'de Galea'yı tutukladığı bildirilmişti.

"İMZASI YÜZÜNDEN KREDİ ALAMADI" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

"10 YAŞINDA TECAVÜZLE SUÇLANIYOR" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

"130 LİDER KOPENHAG'A GİDİYOR" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

"TÜRKİYE NÜKLEER YARIŞA GİREBİLİR" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

"İSVİÇRE'DE DİN ÖZGÜRLÜĞÜ VAR" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

ELİN NORDEGREN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Anasayfaya dönmek için tıklayınız**