Rihanna'ya açık saçık giyinme uyarısı

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Abu Dabi şehrinde, Emirates otelinde yeni yıl gecesi bir konser verecek 21 yaşındaki ünlü Amerikalı sanatçı Rihanna, konserine çok az bir süre kala tüm sahne kıyafetlerini değiştirmek zorunda kaldı.

Çarşamba 30.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 30.12.2009 11:42
ABONE OL
Konseri düzenleyen organizasyon şirketine bağlı olarak çalışan yerel Arap kökenli ortakları, ünlü sanatçıyı konserde açık saçık giysiler giymemesi yönünde uyardı.

ABD'li konser organizatörleri bu durumu yalanlansa da, ev sahibi yerel organizatörler Rihanna'nin Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki konseri için daha mütevazi kıyafetler giymesi gerektiğini sanatçıya ilettiği iddia edildi. Sanatçının, bir gece için 500 bin dolar alacağı konserde kot pantolon ve T-shirt giymesi bekleniyor.

Rihanna'ya, Beyonce'nın Kahire'de cüretkar kıyafetlerle verdiği konserin ardından, yerel savcıların Mısır İçişleri Bakanlığına ilettiği şikayet mektupları örnek gösterildi. Rihanna'nın ABD'li menajerleri ayrıca konser ekibinin yılbaşı gecesi sahne arkasında içki içebilmesi için alkol kullanma iznini almak için yoğun çaba sarfettikleri öğrenildi.

RİHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2009'un en büyük felaketleri

2009'da kaybettiklerimiz

Savaşla bütünleşen tarihler

2009'un en garip olayları

2009'un Twitter bombaları

2009'un yaramaz ve usluları...

2009'un en şık kadınları

2009'un en rüküşleri...

İşte son 10 yılın en güzeli…

Dünyada yeni yıl heyecanı

Dünyanın en ilginç hayvanları

En pahalı şehirler sıralaması

Dünyanın en kötü işleri