Yeni yıl mucizesi

Perşembe 31.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009 10:27
ABONE OL
İngiliz Dailymail gazetesinin haberine göre, ABD'nin Colorado Springs kentinde yaşayan 33 yaşındaki Tracy Hermanstorfer, doğumhaneye alındıktan birkaç dakika sonra kalbi durdu. Nefes alışverişi duran, nabzı atmayan ve hiçbir hayati belirti göstermeyen 33 yaşındaki Tracy Hermanstorfer'ı, klinik olarak ölü kabul eden doktorlar, bebeği kurtarmak için acilen sezaryene başladılar. Fakat sezaryen sonucu gördüler ki bebek de yaşamıyordu.

Acı haberin verilmesi üzerine yıkılan eş hemen doğumhaneye girdi. Ağlarken hıçkırıklara boğulan Mike Hermanstorfer, oğlunun minik ellerini tuttu ve mucize gerçekleşti; doktorlar bebeğin hareket ettiğini fark etti. Aynı anda Tracy Hermanstorfer da nefes almaya başladı.

Olay anını gazetecilere anlatan Hermanstorfer o anı "Tanrı'nın eli" olarak tanımladı, "Tanrı herşeyimi benden almıştı ve bir anda herşeyim geri döndü" dedi.

Genç kadının ve bebeğinin neden öldüğünü ve hayata geri dönmeyi nasıl başardıklarını açıklayamayan doktorlar, olay karşısında büyük şok yaşadı. Tracy yaşananlar sırasında kendini uykuya dalmış gibi hissettiğini söyledi. Hem annenin hem de Coltyn adı verilen bebeğin sağlık durumlarının çok iyi olduğu öğrenildi.

2009'un en büyük felaketleri

2009'da kaybettiklerimiz

Savaşla bütünleşen tarihler

2009'un en garip olayları

2009'un Twitter bombaları

2009'un yaramaz ve usluları...

2009'un en şık kadınları

2009'un en rüküşleri...

İşte son 10 yılın en güzeli…

Dünyadan yılın fotoğrafları

Dünyada yeni yıl heyecanı

Dünyanın en ilginç hayvanları

En pahalı şehirler sıralaması

Dünyanın en kötü işleri