Arkadaşlarının yanında tecavüz etti

13 yaşındaki bir genç, zorla ele geçirdiği bir kadına iki arkadaşının önünde tecavüz etti.

İngiltere'de ceza alan en genç olan Balal Khan'ın 3 yıl hapis cezası aldığı bildirildi.

Daily Mail'in haberine göre, 20 yaşındaki kadını evine doğru giderken gözüne kestiren genç, önce dövdü daha sonra da "dediklerimi yap yoksa seni öldürürüm" diyerek onu tehdit etti.

Talihsiz kadının çantasına ve cep telefonuna da el koyan 13 yaşındaki tecavüzcü, tecavüz ettikten sonra cep telefonundan genç kadının sevgilisini arayıp ona yaptıklarını anlattı. Tüm bu korkunç saldırıyı ve tecavüzü gerçekleştiren 13 yaşındaki Balal Khan, tecavüz ve hırsızlıktan suçlu bulundu; ancak, yaşının küçük olması nedeniyle ve "özür" dilediği için sadece 3 yıl hapis cezası aldı.

Tecavüzden sonra talihsiz kadının cep telefonundan önce kadının sevgilisini sonra da kendi ev telefonunu arayan Khan, polisin direk adres bilgilerine ulaşmasını sağladı.

Dava hakimi Paul Glenn ise şu anda 14 yaşında olan tecavüz suçlusunun, 18 yaşın üstünde olması durumunda en az 8- 9 yıl hapis cezası alacağını söyleyerek: "Bu genç kadının yaşamak zorunda kaldığı bu deneyim çok korkunç. Mağdur, bu olaydan psikolojik olarak zarar görmüş durumda. Suçlunun isminin açıklanması diğerleri için caydırıcı olacaktır."

BİZE ULAŞIN