Canlı yayında feci kaza VİDEO

Almanya devlet kanalı ZDF’nin hazırladığı, canlı yayınlanan “Wetten Dass” (Bahse Var mısın?)” isimli şov programına “Kanguru ayakkabı” olarak bilinen, zıplamayı sağlayan ayakkabı ile üzerine gelen otomobilin üzerinden sıçramak isteyen yarışmacı başının üzerine düşerek ağır yaralandı.

  1. Haberler
  2. Dünya
Pazar 05.12.2010 12:20 ABONE OL
Programın başında stüdyoya davet edilen adaylardan Samuel Koch, ayaklarında sıçramaya yarayan yaylı sistem bulunan "Kanguru Ayakkabılar" bulunan Koch, kendisine tanınan süre içerisinde üzerine hızla gelen 5 otomobilin üzerinden sıçrayarak atlayabileceğini öne sürdü.

Programı sunan Thomas Gottschalk ile İtalyan yardımcısı Michelle Hunziker, bunun üzerine kronometreyi çalıştırdı. İzleyicilerin nefeslerini tuttuğu iddialı atlayışlarının ilkini başarı ile tamamlayan Samuel Koch, çok iyi zamanlama ile üzerine doğru gelen ilk otomobilin üzerinden havada takla atarak atladı. İkinci atlayış denemesini yapamayınca 3'üncü denemeye geçildi. Samuel Koch, zıplayarak havalanırken otomobilin üzerinde takla attı. Ancak, bu kez dengesini sağlayamayarak başının üzerine düştü.BUGÜN NELER OLDU