Hollywood yolcularına Sinem şarkısı

Pazartesi 13.12.2010 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 13.12.2010 09:32
ABONE OL
ABD'nin en kalabalık toplu taşımacılık sistemlerinden biri olan Los Angeles Transit sistemine bağlı metro ve otobüslerde Türk sanatçı Sinem Saniye'nin klibi "I'll Confide" çalınacak. Ocak ayından itibaren, aralarında ünlü Hoolywood durağının da bulunduğu ulaşım sisteminde seyahat eden Amerikalı yolculara her gün defalarca Sinem'in klibi dinletilecek.

ŞUBAT AYINDA İSTANBUL'DA
Sinem Saniye konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "New York'da oturup ve Amerika'nın Los Angeles gibi başka şehirlerinde müzik dünyasında adım atmak gerçekten çok sevindirici ve heyecan verici benim için. Benim hedefim zaten tek bir şehirde ya da ülkede müziğimi duyurmak değil, geniş kapsamla başırılı olmak. Sebebi seyat etmeyi ve turneye çıkmaya çok severim. Dolayısıyla bu şekilde müziğimi sevenlerin ilk kez yüzlerini görüşmüş oluyorum, hayranlarımla tanışmak benim için büyük bir mutluluk oluyor. Bu sene ilk ABD turnesine çıktım ve bir sürü hiç daha önce ziyaret etmediğim şehirlere gitmiş oldum ve bir sürü hayranımla tanışmış oldum. Müziyen olmanın en güzel taraflarından biri olmalı. Bu Türkiye içinde geçerli. Şubat 2011 geliyorum kısmet ve İstanbulda ilk konserimi vermek çok isterim. Amerikada çıkan albümümüde Türkiye'de çıkarmak amacıyla dağıtım ve plak şirketleriyle temasdayım.Beni daha yakından takip etmek isteyenler İngilizce Facebook sayfasından takip edebilirler" dedi.

DELTA HAVAYOLLARI DA SİNEM ÇALMIŞTI
ABD'de yaşayan genç şarkıcı Sinem Saniye'nin, "A Certain Kind Of Lovely' adlı şarkısı, Amerikan şirketi Delta Hava Yolları'nın iç hat seferlerinde çalınmış ayrıca, Delta Hava Yolları'nın yolcularına dağıttığı dergide Saniye ve şarkısı tanıtılmıştı. "A Certain Kind Of Lovely' daha önce Avustralya'da düzenlenen uluslararası beste yarışmasında da dereceye de girmişti.

https://www.sabah.com.tr