84'lük 'Playboy' nişanlandı

ABD'deki malikânesinde onlarca tavşan kızla yaşayan Playboy'un sahibi Hugh Hefner, kendinden 60 yaş küçük sevgilisi ile nişanlandığını duyurdu

  1. Haberler
  2. Dünya
Pazar 27.12.2010 ABONE OL
Ünlü erkek dergisi Playboy'un kurucusu ve sahibi ABD'li işadamı Hugh Hefner, nişanlandı. 1953'te kurduğu Playboy dergisi ile dünyaca üne kavuşan 84 yaşındaki Hefner, bir süredir birlikte olduğu kız arkadaşı ve Playboy güzeli 24 yaşındaki Crystal Harris ile nişanlandığını duyurdu. Daha önce yaptığı iki evlilikten dört çocuğu olan Hefner, nişan haberini Twitter'da açıkladı.

*CRYSTAL HARRIS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Hefner önce "Crystal ile Noel hediyelerimizi paylaştık. Ben ona yüzük hediye ettim" yazdı. Ancak bu yüzüğün ne anlama geldiği konusunda soruların ardından "Bu yüzük nişanlandığımız anlamına geliyor. Crystal yüzüğü aldığında gözyaşlarına boğuldu" diyerek duruma açıklık getirdi. Psikoloji öğrencisiyken mankenlik yapmaya başlayan Harris, Hefner ile 2008'de Cadılar Bayramı'nda tanıştı. İkili 2009'un ocak ayında aşk yaşamaya başladığında Hefner'in hayatında ünlü sarışın ikizler Kristina ve Karissa Shannon vardı. Yaşlı kurt, ikizlerle ilişkisini ocak 2009'da bitirdi. ABD'nin Los Angeles kentindeki Playboy Malikânesi'nde onlarca "tavşan kız" ile birlikte yaşayan Hefner, geçen mart ayında yine bir Playboy güzeli olan ve iki çocuğunun annesi eski eşi Kimberley Conrad'dan resmen boşanmıştı. Hefner, diğer iki çocuğunun annesi olan ilk eşi Mildred Williams ile yollarını ise 1959'da ayırmıştı.

BUGÜN NELER OLDU