Playboy 'haremini' anlattı

Geçtiğimiz haftasonu kendinden 60 yaş küçük, Amerikalı model Crystal Harris'le nişanlanarak gündeme gelen, Playboy dergisinin patronu Hugh Hefner'ın (84) sahibi olduğu Playboy Malikesi'nin sırları açığa çıkıyor.

  1. Haberler
  2. Dünya
Perşembe 30.12.2010 10:43 ABONE OL
İlk olarak 1953'te, ünlü sinema yıldızı Marilyn Monroe fotoğraflarıyla Playboy işine başlayan Hugh Hefner, 1970'lerden günümüze dek Los Angeles'taki Playboy Malikanesi'nde verdiği çılgın partilerle adından söz ettirdi. Hef'in Malikanesinde güzel kadınların ve ünlülerin cirit attığı Playboy partileri tüm dünyada nam salar, parti davetiyesi kazanmak uğruna birçok kişi 10 bin doları bile gözden çıkarırdı. Ancak playboy kızlarının ilgi odağı olan "Hef"in verdiği partiler ve malikanesinde ağırladığı misafirleri hep sır olarak kalmıştı. Ta ki eski tavşan kız Izabella St James, Playboy 'harem'ini anlatan kitabını yazana kadar...

Playboy'un eski tavşankızı Polonyalı Izabella Katarina Kasprzyk, 'Tavşankız Masalları: Playboy Malikanesi'nde Kapalı Kapılar Ardında' (Bunny Tales: Behind Closed Doors At The Playboy Mansion) adında bir kitap yazdı. James kitabında Playboy Malikanesi'nde yaşananları ve bir çok ünlünün sınırsız fantezilerini ortaya döktü.

İki yıl boyunca Playboy Dergisi'nin sahibi Hugh Hefner'ın malikanesinde yaşayan James, kitapta topladığı anılarında, Leonardo Di Caprio'dan, Colin Farrell'a birçok ünlünün cinsel fantezileri hakkında iddialarda bulundu. Di Caprio'nun sarışınları sevdiğini belirten James, çılgın bir partiden 6 kızla birlikte ayrıldığını ve o kızlarla birlikte olduğunu iddia etti.

Amerikalı oyuncu Owen Wilson'u da Playboy Malikanesi'nin müdavimleri arasında gösteren James, Colin Farrel'ın favori yerini de "Malikanede her yeri duşlarla dolu olan bir bahçe vardı. Suları açtığınız zaman, yağmur yağıyormuş gibi hissederdiniz. Colin'in favori yeri burasıydı." diyerek anlattı.

Öte yandan, James malikanenin lüks bir evden çok farklı bir hayat sunduğunu, aslında odaların mobilyalarının farklı farklı olduğunu, çarşafların bile eski ve lekeli olduğunu yazdı. Hef'in odasındaki halının eskiliğinden de yakınan James, Hef'in odasında yaşayan köpeklerin dışkısı nedeniyle halı artık çürümüştü diyor.

BUGÜN NELER OLDU