Skandal manken Türkiye'de

  1. Haberler
  2. Dünya
Çarşamba 30.12.2010 ABONE OL
Bir dönem yıldızı parlayan ancak uyuşturucu parası bulabilmek için para karşılığı seks yaptığı öne sürülünce gözden düşen eski İngiliz manken Sophie Anderton, yılbaşı tatili için Türkiye'yi seçti.

33 yaşındaki Anderton, 2009'dan bu yana birlikte olduğu erkek arkadaşı James Simpson ile birlikte Türkiye sahillerinde güneşin tadını çıkarıyor. Daha önce verdiği röportajlarda en az 3 yıldır uyuşturucu kullanmadığını söyleyen Anderton'un tatilini sayfalarına taşıyan İngiliz Daily Mail gazetesi, "Sophie Anderton, güneşin tadını çıkarırken hiç olmadığı kadar sağlıklı ve mutlu görünüyor. Kamuoyuna yansıyan iddialardan sonra hayatını geri kazanmışa benziyor" yorumunu yaptı.

*SOPHIE ANDERTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Haberde, modellik yıllarındaki fit görüntüsüne de geri döndüğüne dikkat çekilen Anderton'ın, Türkiye'nin hangi bölgesinde olduğu hakkında bilgi verilmedi. İngiliz News Of The World gazetesi muhabiri 2007'de işadamı kılığına girerek, Anderton ile para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaşmış ve pazarlığı görüntülemişti. Haberin hemen ardından Anderton ile 100 bin sterlinlik (156 bin lira) modellik anlaşması olan bir iç çamaşırı firması kontratı iptal edince, Anderton'ın mankenlik hayatı sona ermişti.

BUGÜN NELER OLDU