Köpeği öldürülünce intihar etti

ABD'li dizi oyuncusu komşuları "Çok havlıyor" diye şikâyet edince köpeğinin öldürülmesine izin verdi. Sonra vicdan azabına dayanamayıp yaşamına son verdi

ABD'nin New York kentinde yaşayan ve "Gossip Girls" gibi dizilerde rol alan aktör Nick Santino, şikâyetlerin ardından Rocco isimli pitbull cinsi köpeğinin öldürülmesine izin verdi. Ertesi gün intihar eden Santino bıraktığı notta "Arkadaşıma ihanet ettim" diye yazdı.

'BUNU HAK ETMİYORDU'
Ünlü dizi oyuncusu Santino'nun yaşadığı Manhattan'daki apartman yönetimi karar alarak pittbull cinsi köpeklerin binaya alınmasını yasakladı. Ancak karar öncesi, köpeği bulunanlara yönelik bir uygulama getirilmedi. Sadece pitbull cinsi köpeklerin sahipsiz bırakılmaması ve asansöre sahibi ile binmesi kararlaştırıldı. Son aylarda ise yönetim, uzun süredir aynı dairede köpeği Rocco ile beraber yaşayan dizi oyuncusu Nick Santino hakkında komşularından şikâyet olduğunu kendisine iletti. Köpeği Rocco'nun fazla havladığı gerekçesi ile rahatsızlık yarattığı belirtildi. Gelen şikâyetlerin ardından Rocco'nun zehirle öldürülmesine izin veren oyuncu, salı akşamı evine döndü. Yıkılmış halde köpeğinin eşyalarını kapıcıya veren Santino artık onlara ihtiyacı olmadığını söyledi. Santino, 47'nci doğum günü olan çarşamba sabahı evinde ölü bulundu. Hap alarak yaşamına son veren Santino, "Bugün en iyi dostuma ihanet ettim ve onu öldürdüm. Rocco bana güvendi ve ben onu hayal kırıklığına uğrattım. Bunu hak etmiyordu" yazan bir not bıraktı.

DIŞ HABERLER

BİZE ULAŞIN