Böyle 'yamyam' görülmedi.

Kadını sokakta 'yemeye' kalktı. Çin'de kendine yol vermeyen kadın sürücüyü kovalayan kamyon şoförü, kadını yere yatırıp yüzünü ısırmaya başladı. Çevredekilerin kurtardığı talihsiz kadının burnu ve dudakları büyük hasar gördü.

Çin'in Wenzhou kentinde trafikte yaşanan 'yamyam' dehşeti dünyayı hayretler içinde bıraktı. Bir trafik anlaşmazlığından kaynaklanan olayda, ismi Dong olduğu belirtilen sarhoş kamyon şoförü 'yamyam', kendine yol vermeyen otomobil sürücüsü kadına trafikte saldırdı.

Geçen salı meydana gelen olayda, kendine yol verlimemesi nedeniyle alkolün de etkisiyle deliye dönen kamyon şoförü Dong, önce ismi Du olan kadın sürücünün arabasını yumruklamaya başladı.

Delirmiş gibi saldıran adamdan kurtulmak için kadın, bir fırsatını bulup arabadan çıkarak kaçmaya çalıştı. Kadını yakalayıp yere yatıran yamyam Dong, çevredekilere aldırmadan kadının yüzünü ısırmaya başladı. Korkunç saldırıda kanlar içerisinde kalan kadın, etrafdakilerin yardımıyla kurtuldu. Kıskıvrak yakalanan 'yamyam' daha sonra gelen polislere teslim edildi.

Doktorlar, hastaneye kaldırılan talihsiz kadının burnu ve dudakları için estetik ameliyat olması gerektiğini açıkladı.

ABD'nin Miami kentinde de, mayıs ayında bir 'yamyam' yaşlı ve evsiz bir adamın burnunun neredeyse tamamını yemişti. Yüzü büyük hasar gören yaşlı adam saldırıda bir gözünü de kaybetti.

BİZE ULAŞIN