Lady Diana, Dodi'yi öptü

Başrolünü Naomi Watts'ın oynadığı, Prenses Diana'nın hayatını konu alan filmde, Dodi El Fayed'le aşklarının başladığı öpüşme sahnesi çekildi

Prenses Diana'nın hayatını konu alan, başrolünü Naomi Watts'ın oynadığı filmde, Diana ile sevgilisi Dodi El Fayed'in aşkını ortaya koyan öpüşme sahnesi canlandırıldı. Çekimleri devam eden "Caught In Flight" isimli filmde Lady Diana'yı canlandıran Watts, İngiltere'deki ünlü Harrods mağazalarının sahibi Muhammed El Fayed'i canlandıran Cas Anvar ile öpüşme sahnesi çekti.

'BÜYÜK SORUMLULUK'
Prenses Diana'nın 1997'de Fransa'nın Saint Tropiz açıklarında Mısırlı zengin işadamı El Fayed'in yatında paparazziler tarafından yakalanan ünlü pozu, İngiltere Kraliyet Ailesi'ni kızdırmıştı. Bu görüntülerin ardından aşkını herkesin önünde yaşayan Lady Diana, paparazzilerin en çok takip ettiği kişi haline gelmişti. Hemen ardından, Lady Diana ve Dodi El Fayed, Paris'te peşlerine takılan paparazzileri atlatmak isterken içinde bulundukları otomobil bir tünelde takla atmış ve her ikisi de hayatını kaybetmişti. Lady Diana'yı canlandırmanın büyük bir sorumluluk olduğunu belirten 43 yaşındaki ABD'li oyuncu, dünyanın en ikonik karakterlerinden birini canlandırdığı için korktuğunu söyledi. Alman yönetmen Oliver Hirschbiegel'in çektiği film, Prenses Diana'nın öldüğü 31 Ağustos 1997 tarihinden önceki iki yılı anlatıyor. Dodi El Fayed ile ilişkisinden çok, daha önce kalp doktoru Dr. Hasnat Han ile yaşadığı ilişki üzerine yoğunlaşan filmin ne zaman gösterime gireceği henüz açıklanmadı.
BİZE ULAŞIN