Mafya sırrı sonu oldu

ABD'de mafyaya giren 19 yaşındaki kadın, yeraltı örgütünün tüm sırlarını öğrendiği için öldürüldü. Katili yakalayan polis, genç kadının vücudunun parçalara ayrıldığını ve her parçanın farklı yere gömüldüğünü açıkladı.

Yeraltı örgütleri çok fazla şey bilen ve çok konuşan insanları susturmak için her yolu dener. Bunun son örneği de ABD'de yaşandı. Oklahoma'da geçim sıkıntısı yaşayan Carina Saunders, para kazanmak için mafya ile temasa geçti. Mafyaya girmeyi başaran 19 yaşındaki Saunders, uyuşturucu satmaya başladı. Bu sırada mafya lideri Luis Ruiz ile ilişkiye de başladı. Bu sırada Saunders örgüt hakkında birçok bilgi öğrendi.

Önce işkence ettiler

Örgütün uyuşturucu ticaretinin yanısıra insan kaçakçılığı da yaptığını öğrenen Saunders, kavga ettiği Ruiz'i polise ihbar edeceğini söyledi. Bunun üzerine Ruiz ve adamları Saunders'a işkence yapıp bir bıçakla genç kızı parçalara ayırdı. Daha sonra kadının cesedi farklı bölgelere gömüldü, bir parça torbanın içine yerleştirildi. Polis, soruşturma açınca Saunders'in cesedi farklı yerlerde bulundu. Yakalanan Ruiz yargı karşısına çıkacak.

VATAN

BİZE ULAŞIN