Konserin fişini 22:30'da çekti

Madonna'nın Londra konserinde korkulan olmadı: Gürültü yasağı gereğince 22.30'da konseri bitirmesi istenen sanatçı, bu kurallara uydu ve izleyicilerine vaktinde veda etti

Madonna, MDNA ismini verdiği dünya turnesi kapsamında, en önemli duraklarından biri olan Londra'da salı akşamı konser verdi. Hyde Park'taki konserinde her zamanki gibi hayranlarına kendisinden bekleneni veren Madonna'nın konseri, Londra kent merkezinde uygulanan sesle ilgili kural gereği saat 22.30'da bitti. Geçen hafta aynı mekânda sahne alan Bruce Springsteen ve Paul McCartney'in kuralları çiğnemesiyle ikilinin mikrofonlarının sesi kesilmişti. Konser öncesi, kuralların çiğnenmesi halinde aynı uygulamanın Madonna için de geçerli olacağını belirten Hyde Park konser alanı yetkilisi John Probyn, "Madonna'nın ekibiyle konuştuk. Zamanında sahneye çıkması ve zamanında bitirmesi gerekiyor. Yapılması gereken tek şey bu" diyerek son uyarıyı yaptı.

DUALARI KABUL OLDU

Madonna, kurallara uyarak konseri tam zamanında bitirdi. Bu arada Madonna konseri, yıldızlar geçidine dönüştü. Konseri, şarkıcının eski eşi Guy Ritchie'nin yanı sıra, yakın arkadaşları Stella McCartney, Kylie Minogue ön sıralardan izledi. Konseri izleyenler arasında George Michael, Kate Moss, Naomi Campbell ve rock grubu U2 üyesi Adam Clayton da yer aldı. Konserde Londra'nın yağmurlu havasına atıfta bulunan Madonna hayranlarına, "Hadi hep birlikte dua edelim. Umarım bugün yağmaz" dedi. Turun en önemli ayaklarından biri olan Londra konseri sorunsuz ve yağmursuz tamamlandı.

BİZE ULAŞIN