Palin'e "Aptal Kızlar" şoku

John McCain tarafından son seçimlerde başkan yardımcısı adayı gösterilen Sarah Palin'in haberini yayınlarken arka fonda "Aptal Kızlar" (Stupid Girls) adlı şarkıyı çalması izleyicileri şoke etti.

  • ANKA
  • Dünya
  • Salı 31.07.2012 15:28
Eski Alaska Valisi ve 2008 ABD Başkanlık Seçimleri'nde başkan yardımcısı adayı olan Sarah Palin'in, eşcinsel evliliğe karşı olması ile halkın tepkisini gören ABD'deki hazır yemek restorant zincirlerinden Chick- Fil -A restorantlarının başkanı Dan Cathy'yi desteklediğini gösteren bir fotoğrafı ve "Chick- Fil -A Restorantı'na büyük bir başarıyı tebrik etmek için uğradım" mesajını Twitter'da paylaşması üzerine; bu haberi yayınlamak isteyen CNN Palin'in görüntüsünün arka planında şarkıcı Pink'in "Aptal Kızlar" adlı şarkıyı çalması, ABD gündemine bomba gibi düştü.

CNN spikeri Randy Kaye'nin girişinde "Görünen o ki, Sarah Palin'in canı hem tavuk hem de tartışma istiyor" diyerek tanıttığı ve arka fonda "Aptal Kızlar" adlı şarkıyı çaldığı haber hakkında açıklama yapan CNN temsilcisi "Müzik seçimi tamamen bir hataydı, kesinlikle haberin içeriği ile ilgisi yoktu. Sebep olduğumuz bütün yanlış anlamalardan dolayı özür dileriz" dedi.
BİZE ULAŞIN