'Evlenmeden olmaz' ile 50 'evlilik'

Hindistan’da polis 50'yi aşkın erkekle evlenip, paralarını çaldıktan sonra kayıplara karışan 33'lük “seri gelin” Şehnaz’ı arıyor.

Salı 28.08.2012 00:00
ABONE OL
Hindistan'ın Kerala eyaletinde yaşayan Şehnaz isimli bir gelinin, son birkaç yılda 15 evlilik yaptığı söyleniyor, hatta 50'yi aşkın kez evlendiği de iddialar arasında.

İlk evliliğini 11 yıl önce yapan, bir çocuğu olan ve 33 yaşında olduğu sanılan "tatlı dilli" Şehnaz, kandırdığı erkeklerle düğün yapıp paraları aldıktan sonra kayıplara karışmış.

Kocalarından ikisinin polise şikâyet başvurusunda bulunmasıyla "seri gelinin" varlığından haberdar olundu. Oğlu kandırılan bir kadın, "Oğlum evlenmekte ısrar etti, ona çok âşık olduğunu söyledi. Şehnaz oğluma ailesinin kendisini istemediği bir adamla evlendirmeye zorladığını, bu yüzden de intihar edeceğini söylemiş" diye anlattı.

Bugüne kadar yedi şikâyetin yapıldığını açıklayan polis her yerde Şehnaz gelini arıyor. Şehnaz'ın kandırdığı erkeklerden biri, ismini açıklamazken, "Evlenmeden önce ilişkide sınırı geçmeme asla izin vermedi" dedi.