Külleri çiftliğe serpilecek

Dallas'ın kötü adamı Larry Hagman'ın külleri, dizinin çekildiği Southfork çiftliğine dökülecek. ABD'nin diziye ismini veren Dallas kentine de heykeli dikilecek

1980'li yıllara damga vuran, Türkiye'de de beğeniyle izlenen TV dizisi Dallas'ta Ceyar (JR Ewing) karakterini oynayan ünlü aktör Larry Hagman için gelecek hafta 3 ayrı cenaze töreni düzenleneceği bildirildi. Teksas ve Los Angeles'ta düzenlenecek iki halka kapalı cenaze törenine sadece aile üyeleri ve arkadaşlarının katılacağı, 2 Aralık'ta da Dallas dizisinin çekildiği Southfork çiftliğindeki sette de halka açık üçüncü bir törenin düzenleneceği açıklandı. Cuma günü gırtlak kanserinden ölen 81 yaşındaki aktörün oğlu Preston Hagman, babasının isteği üzerine naaşının yakılacağını, küllerinin dünyanın çeşitli yerlerine serpileceğini söyledi. Küllerden bir kısmının Southfork çiftliğine bırakılacağı belirtildi. Oğlu, babasının resmi bir mezarı olmayacağını söyledi.

HAYRANLARI AKIN EDECEK

Televizyonun en ünlü kötü adamı Ceyar'ı oynayan Hagman'ın ölümünden sonra Southfork çiftliğine giden ve çiçek bırakan binlerce hayranının, 2 Aralık'taki cenaze törenine de akın etmesi bekleniyor. Aktörün menajeri John Castonia, "Oğlu sürekli dünyayı dolaşıyor. Küllerinin tüm dünyaya serpileceğini bilmek eminin Larry'nin çok hoşuna giderdi" dedi. Hagman anısına yapılacaklar bunlarla da bitmeyecek. Dallas'ta bir heykel dikilmesi planlarının da başlatıldığını belirten Castonia, "Bence bu ona gösterilen saygının güzel bir simgesi olur" dedi.

BİZE ULAŞIN