Bergüzar Korel ve Halit Ergenç seçim vaadi oldu

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç seçim vaadi oldu

Şili'de bir belediye başkanı 'Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim' vaadinde bulundu.

  • Dünya
  • Pazar 11.01.2015 11:29
ATV'nin sevilen dizisi Karadayı'nın Hakime Hanım Feride'si Bergüzer Korel ile Halit Ergenç seçim vaadi oldu. Başarılı oyunculukları kadar mutlu aile hayatlarıyla da örnek olan ünlü çift, Şili'de yıldızlaştı. Bir dönem birlikte rol aldıkları bir dizi ile Şili'de en çok izlenen yapım olan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in isimleri siyasette bile anılır oldu.

TANIŞMA İMKANI BULACAKSINIZ

Şili'nin sahil kenti olan Vine Del Mar'ın kadın belediye başkanı Virginia Reginato, seçmeninin gönlünü kazanmak için "Şehrimize, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'i getireceğim. Bu müthiş ikiliyi, ekranda görmekle kalmayacak onlarla tanışma imkanı da bulacaksınız" vaadinde bulundu. Daha önce Vine Del Mar'a Ricky Martin ve Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızları getiren Başkan'ın vaadi, Şili kadar Arjantin'deki gazeteler ve haber sitelerinde de geniş yankı buldu.

SULTANLAR KADAR GÜZEL

Daha önce Şili'nin en çok izlenen TV kanalıyla röportaj gerçekleştiren Bergüzar Korel için Belediye Başkanı Reginato, "Sultanlar kadar güzel" yorumu yaptı.

Şu sıralar atv'nin fenomen dizisi Karadayı'da Hakime Feride rolünü başarıyla canlandıran Bergüzar Korel, Arap dünyasında da geniş bir hayran kitlesine sahip. (Takvim)
BİZE ULAŞIN