Boksörün garajı rüyaları süslüyor

ABD'li boksör Floyd Mayweather otomobil ve uçak koleksiyonunu sergiledi. 7 milyon dolarlık koleksiyon büyük ilgi uyandırdı

Boksörün garajı rüyaları süslüyor
ABD'li ünlü boksör Floyd Mayweather milyonlarca dolar değerindeki otomobil ve uçaklardan oluşan garajı önünde poz verdi. Daha önce satın aldığı ultra lüks eşyaları her fırsatta sergileyen Mayweather'ın garajı medyada büyük yankı uyandırdı. Çektirdiği fotoğrafı hayranlarıyla paylaşan Mayweather'ın garajındaki araçların değerinin 7 milyon dolardan fazla olduğu belirtiliyor. Fotoğrafta koleksiyondaki spor araçların oyuncaklar gibi sıralandığı görülüyor. Ağır sıklette yarışmasa da Mayweather tüm zamanların en iyi boksörü olarak tanıtılıyor. 37 yaşındaki boksörün 5 farklı kategorideki boks müsabakalarında elde ettiği üstün başarılar bulunuyor. Dünyanın en yüksek ücretli sporcularından Mayweather, 2014'te 105 milyon dolar kazanmıştı. Yaşamını sosyal medyada sergilemeyi seven Mayweather'ın araçlara olan tutkusu da dillere destan.

BEYAZ ARAÇ SEVİYOR
Ünlü boksörün koleksiyonunda Bugatti, Ferrari, Lamborghini, Porsche araçlar ile bir de jet bulunuyor. Ancak şampiyonun Ferrari ve Bugatti otomobillere özel bir ilgisi var. Mayweather'ın 3 Ferrarisi ve 2 Bugatti Veyron Coupe'si bulunuyor. Floyd Mayweather'ın otomobilleri içinde en pahalı olanı ise 1.5 milyon poundluk Bugatti Grand Sport oldu. Boksörün arabalarının neredeyse hepsinin beyaz olduğu ve sadece 1 kırmızı arabası olduğu dikkat çekiyor.
BİZE ULAŞIN