PKK'lılardan BM, NATO,Obama ve Merkel'e feryat

Her gün hain pusularla güvenlik kuvvetlerimizi şehit eden PKK'nın son günlere köşeye sıkışması, halk desteğinin kesilmesi ve HDP vekillerden istenilen desteğin ulaşmaması, bölücü terör örgütünü ve onun destekçilerini dünyadan yardım dilenme noktasına getirdi.

PKK'lılardan BM, NATO,Obama ve Merkel'e feryat

Ülkenin bütünlüğüne kasteden teröristlerin 'korunmalarını' isteyen PKK sempatizanları Sosyal medya aracılığı ile BM, NATO, Obama ve Merkel'in devreye girmesini istedi. İngilizce twitler atan PKK yandaşları, Cizre'yi üs yapan PKK'lılar için yardım çağrısı yaptı. Doğu ve Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere yurdun çeşitli bölgelerinde terör saldırıları düzenleyen PKK iyice köşe sıkıştı.

DAĞLICA'DA PKK'LILAR BÖYLE YAKALANDI!

HAİN PUSU BÖLGESİ: DAĞLICA!

PKK'LILAR CİZRE'DE YAKALANDI!


7 gündür sokağa çıkma yasağının olduğu Şırnak Cizre ilçesini üs yapan terör örgütünün TSK'nın operasyonları karşısında çaresiz kaldığını ortaya koyan söylemleri ise yine PKK'lılar itiraf etmeye başladı.

Önceki gün PKK'nın yurt dışında yayın yapan kanalına bağlanan Cizre'deki bir teröristin ağlayarak "tükendik ne olur bizi kurtarın" şeklindeki çağrısı çok konuşulmuştu. Bu çağrıdan sonra, Selahattin Demirtaş ve HDP'liler Cizre gitmek için yola çıksa da güvenlik güçleri buna müsaade etmedi.
PKK'nın Cizre'den çıkmayacağını anlayan terör yandaşları dün akşam da sosyal medyada ilginç bir kampanya başlattı.

İNGİLİZCE TWİTLE YARDIM İSTEDİLER

İngilizce etiket ve twitlerle NATO ile Birleşmiş Milletler'e seslenen PKK yandaşları 'Cizre'nin korunmasını' istedi. ABD Başkanı Barack Obama ve Almanya Başbakanı Angela Merkel'e de çağrı yapan PKK sempatizanlarının bu taktiği akıllara, Gezi olayları esnasında algı oluşturmak için atılan İngilizce twitleri de getirdi.

Osman Baydemir'in fotoğrafını koyarak "Çocuğa yardım edin" diyen bir kullanıcı!

'Birleşmiş Milletler, Kürtleri koruyun, Cizre'yi koruyun, bizi yetim bırakmayın' şeklinde tweet atan bir kullanıcı.

Kaynak:Yenişafak

BİZE ULAŞIN