İnanılmaz olay! Anne karnından çıkarılıp, ameliyat edildi

Suriye'de yaşanan olay herkesi şoke etti. Anne karnında, füze saldırısıyla yaralanan ve kaşına şarapnel parçası gelen bebek, sezeryan ile çıkarılarak ameliyat edildi.

İnanılmaz olay! Anne karnından çıkarılıp, ameliyat edildi
  1. Haberler
  2. Dünya
Çarşamba 23.09.2015 16:59 ABONE OL
Suriye'de yaşanan ve İngiliz internet sitesi Daily Mail'e yansıyan operasyon herkesi şoke etti. Anne karnında, füze saldırısıyla yaralanan ve kaşına şarapnel parçası gelen bebek, sezeryan ile çıkarılarak daha sonra ameliyat edildi.

HAYATA DÖNDÜRMEK İÇİN CANLA BAŞLA UĞRAŞTILAR


Videosu çekilen operasyonda doktorların bebeğin cansız bedenini tekrar hayata döndürmek için canla başla çalıştığı görülüyor. Doktorlar bebeğin nefes yolunu açtıktan sonra nefes alması için yoğun uğraşlar veriyor.

KAŞINDAN ŞARAPNEL PARÇASI ÇIKARILDI

Halep Şehir Tıp Konseyi çalışanları birkaç dakika içinde bebeğin hıçkırıklarını duyuyor. Küçük kız bebek minicik kaşına isabet eden ve parmak büyüklüğünde şarapnel parçasının çıkarılmasından sonra tam olarak nefes almaya başlıyor.

ANNE VE 3 KARDEŞİ DAHA YARALANDI

Annenin ameliyatı devam ederken ise bebek temizleniyor ve battaniyeye sarılıyor. Mucize bebeğin kurtuluş videosu geçtiğimiz Cuma günü Facebook'ta yayınlandı. Genç kadının kız bebeğinden başka 3 çocuğu daha olduğu ve aynı füze saldırısında yaralandıkları ama şu anda durumlarının iyi olduğu bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU