Kim der 42 yaşında!

Tayvan medyasının “yaşlanmayan tanrıça” adını verdiği 42 yaşındaki Lure Hsu’yu görenler lise öğrencisi sanıyor. Lure, genç kalmasını sebze ağırlıklı beslenmesine bağlıyor

Kim der 42 yaşında!
Tayvanlı Lure Hsu, 42 yaşında olmasına rağmen lise öğrencisine benzeyen görünümüyle görenleri hayrete düşürdü. Kardeşinin düzenlediği bir etkinlikte fark edildikten sonra sosyal medyanın ilgi odağı olan Lure, genç kalmasını sebze ağırlıklı beslenmesine ve bol su tüketmesine bağladı.
İç dekoratörlükle uğraşan Tayvanlı Lure Hsu'nun sıra dışı genç görünümü, aktris kız kardeşi Sharon Hsu'nun şovunda tanıştığı insanlar tarafından iki yıl önce fark edildi.
Başlangıçta, genç görünümü ve giyim tarzı nedeniyle bir lise öğrencisiyle tanıştıklarını zanneden kişiler, birkaç gün sonra Hsu'nun Facebook'ta 40'ıncı yaş gününü kutladığını görünce şoka uğradı.

GÜNEŞ KREMİNİ EKSİK ETMİYOR
Bunun ardından Hsu'nun sosyal medyada şöhreti hızla yayıldı. Kadının Instagram hesabındaki takipçi sayısı iki yıl içinde 230 bine yükseldi, Facebook sayfası ise 341 binin üzerinde beğeniye ulaştı.
Tayvan basını tarafından "yaşlanmayan tanrıça" adıyla haberleştirilen Hsu, genç görünümünü, bol su içerek ve sebze ağırlıklı beslenerek koruduğunu söyledi. Bunun yanında C vitamini ve kolajen hapları aldığını söyleyen Tsu, cildin yaşlanmaması için sürekli nemlendirilmesi gerektiğinin de altını çizdi. Lure ayrıca cildin güneş ışığından korunmasının da çok önemli olduğunu vurguladı ve güneş kremini yanından eksik etmediğini belirtti.
BİZE ULAŞIN