Arkadaşı böbreğini verdi

ABD’li ünlü şarkıcı Selena Gomez, böbrek nakli olduğunu açıkladı. Arkadaşı Francia’dan eşsiz bir hediye aldığını söyleyen Gomez, fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı

Arkadaşı böbreğini verdi

ABD'li dünyaca ünlü 25 yaşındaki pop yıldızı Selena Gomez'in bütün yaz neden ortalıkta görünmediği belli oldu. Genç sanatçı, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla herkesten sakladığı gerçeği anlattı. Gomez, uzun süredir tedavi gördüğü Lupus hastalığı nedeniyle böbreklerinin çalışmaz hale geldiğini ve böbrek nakli olduğunu açıkladı. İnstagram hesabından hastane yatağındaki fotoğrafını paylaşan Gomez, bütün yaz nerede olduğunu soran hayranlarına yaşadığı acı durumu anlattı. Yıldız sanatçı, "Geçtiğimiz birkaç ay içinde sizinle hep bunu paylaşmak istiyordum. Sağlığımın tamamen düzelmesi için buna ihtiyacım vardı. Kamuoyunun karşısında aileme ve doktor ekibine hem operasyon öncesinde ve sonrasında benim için yaptıkları her şeye teşekkür ediyorum" diye konuştu.

DONÖRÜ YAKIN ARKADAŞI
Kendine böbreğini veren kişinin yakın arkadaşı olduğunu belirten sanatçı, "Güzel arkadaşım Francia Raisa, bana eşsiz benzersiz bir hediye verdi. Seni çok seviyorum kardeşim" diyerek donörüne teşekkür etti. Gomez ayrıca, ameliyat izlerini gösteren pozlarını da hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmedi. Sağlık sorununu anlatan Gomez, mesajının sonunda da Lupus hastalığı hakkında kamuoyunu bilinçlendirmek için açılan internet sitesine link verdi.


Gomez, ameliyat izlerini gösteren pozlarını paylaştı.

BİZE ULAŞIN