Melania Trump kimdir?

Melania Trump Donald Trump’ın yanı sıra ABD seçiminin bir diğer kazananı oldu. Lüks ve ihtişam denince akla gelen ilk isimlerden olan yeni first lady Melania Trump hakkında bilinmesi gereken her şey...

Melania Trump kimdir?

Melania Trump ABD'nin yeni First Lady'si...

Michelle Obama, Princeton Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Harvard Hukuk Okulu'nda yüksek lisans yaparak ABD tarihinin ilk yüksek lisanslı first lady'si olma özelliğini taşıyordu. Yeni first lady Melania Trump ise üniversitenin ilk yılında okuldan kaydını sildirerek modellik yapmaya başladı. Şimdi 46 yaşında olan Slovenya doğumlu Trump, hayatına mücevher tasarımcısı olarak devam ediyor.

Eski adıyla Melania Knauss, 1998 yılında ilişkiye başladığı Donald Trump'la 2005 yılında evlenerek Trump'ın üçüncü eşi oldu. Evliliğin ilk yılında Barron adını verdikleri erkek çocuklarını dünyaya getirdi.

Melanie ve Donald Trump 1998 yılında moda haftası partisinde tanıştı. O sıralarda Donald Trump, kızı Tiffany Trump'ın annesi, televizyon yıldızı Ve eski bir güzellik kraliçesi olan Marla Maples ile evliydi. Melania Trump, tanışmalarını anlattığı bir röportajında, "Numaramı istedi ama bir ilişkisi vardı, dolayısıyla tabii ki numaramı vermedim" şeklinde konuştu. Ancak Trump kısa süre sonra şimdiki eşinin numarasını öğrenmenin yolunu buldu ve ikili ilişkiye başladı.

DONALD TRUMP'IN İLK EŞİ

Donald Trump'ın ilk eşi ise 1977 yılında evlendiği; Donald Trump Jr (38 yaşındaki Donald Trump Jr üvey annesi Melania Trump'tan sadece sekiz yaş küçük), Ivanka Trump ve Eric Trump'ın annesi Ivana Zelnickova'ydı. Çift 1992 yılında boşandı.

BİZE ULAŞIN