Kıskandıran dostluk

Köpek “Henry” ile kedi “Baloo”nun dostluğu sosyal medyayı sallıyor. İki yakın dostun sahibi Cynthia Bennet, “Aralarında müthiş bir bağ var. Sanırım Baloo, Henry’nin annesi olduğunu düşünüyor” dedi

Kıskandıran dostluk
Doğa yürüyüçüsü Cynthia Bennett ve erkek arkadaşının köpekleri "Henry ve kedileri "Baloo"nun arkadaşlığı sosyal medyada büyük beğeni topluyor. Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram'da 80 binden fazla takipçisi olan iki dostun "The Dodo" internet sitesinde yayımlanan yürek ısıtan hikâyesi, uluslararası medyada geniş yankı buldu. Evcil hayvanlarla ilgili paylaşımlarının yer aldığı internet sitesine konuşan hayvansever çift, köpekleri Henry'yi 2014'te 14 haftalıkken sahiplenmiş. Köpeklerini de yürüyüşlerine dâhil eden ikili, birkaç ay sonra "Henry" gibi yürüyüş ve kamplarına katılabilecek başka bir evcil hayvan daha sahiplenme kararı almış. 5 ay boyunca barınakları gezerek evlat edinmek için kedi aradıklarını belirten Bennett, "Birçok farklı kedi türü gördüm ama hiçbiri uygun değildi. Onu da yanımda kamp ve yürüyüş yapmaya götürmek istediğimi biliyordum" diye konuştu. Çiftin uzun süren arayışların ardından barınaktan sahiplendikleri kedi "Baloo" ile köpekleri "Henry" ilk tanışmalarında birbirleriyle bağ kurmayı başarmış. Baloo'nun da gelmesiyle büyüyen aile, gezileri hep birlikte yapmaya başlamış.

'ERKEK KARDEŞLER' DİYORUM
Sosyal medyada onbinlerce takipçisi bulunan evcil havyanların sahibi Cynthia Bennett, "Baloo"nun "Henry"nin en yakın arkadaşı olduğunu ifade etti. Sosyal medya platformlarından kedileri "Baloo"nun yürüyüşlere nasıl alıştığı konusunda sıkça sorular aldığını belirten Bennett, "Baloo, Henry yürüyüşe çıkarken kendisinin evde kalmasını reddediyor. Dışarıda olmayı seviyor ve istiyor. Bence kendisinin her şeyden çok köpek olduğunu düşünüyor" ifadelerini kullandı. "Onlara erkek kardeşler diye sesleniyorum ama bence Baloo, Henry'nin annesi olduğunu düşünüyor" diye konuşan Bennett, ikilinin dostluğunun kendisini ve erkek arkadaşını mutlu ettiğini vurguladı.

BAŞININ ÜSTÜNDE YERİ VAR!
Baloo, yavrusu olduğunu düşündüğü Henry'nin başının üstünde yatmayı çok seviyor.
BİZE ULAŞIN