Bir ülkeyi ayağa kaldıran olaydan son dakika haberi: Otoparkta 150 kurşunla böyle öldürdüler! El Chapo'nun oğlunu...

Mesika'da yaşanan ve ajanslar tarafından son dakika olarak duyurulan haberin detayları adeta kan donduruyor. Geçtiğimiz ayın sonlarında uyuşturucu karteli El Chapo'nun oğlunun gözaltına alınmasının yankıları sürüyor. Ülke genelinde çeşitli bölgelerde şiddet olaylarında artış yaşanırken, bir olay da Culiacan kentinde gerçekleşti. Ovidio Guzman Lopez’i gözaltına alan ekipte olduğu bildirilen ve yetkililer tarafından adı açıklanmayan bir polis, gündüz vakti otoparkta aracında bulunduğu sırada 150 kurşunla katledildi. Olaya ilişkin görüntüler de medya ile paylaşırken, 30 saniye süren olayın videosu tüyler ürpertiyor. İşte, son dakika haberinin detayları...

Bir ülkeyi ayağa kaldıran olaydan son dakika haberi: Otoparkta 150 kurşunla böyle öldürdüler! El Chapo'nun oğlunu...

Meksika polisinin uyuşturucu baronu Joaquin Guzman'ın oğullarından birini yakalaması ile birlikte Culiacan kenti adeta savaş alanına dönmüştü. Patronlarını polisin elinden geri almak için kenti altüst eden kartel üyeleri ağır makineli silahlarla polise ateş açtı. Yaşanan gelişmelerin ardından Meksika polisi can kaybını önlemek amacıyla geri adım atarak uyuşturucu baronunun oğlu Ovidio'yu serbest bırakmak zorunda kaldı.

Ancak olaylar bununla da son bulmadı. Edinilen son dakika habere göre; El Chapo'nun oğlunu gözaltına alan polis bir otoparkta 150 kurşunla öldürüldü.

İŞTE ÜLKEYİ AYAĞA KALDIRAN SON DAKİKA HABERİN DETAYLARI...

BİZE ULAŞIN