Son Dakika! 20 yaşında intihar eden ünlü model Caitlin O-Reilly’nin 13 yaşında cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı

İngiltere'den gelen son dakika haberi dehşete düşürdü. Geçtiğimiz yıl intihar ederek hayatını kaybeden ünlü model Caitlin O-Reilly’nin 13 yaşında cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı. Acı gerçeği açıklayan genç modelin ailesi kızlarının 13 yaşındayken yetişkin bir adam tarafından cinsel istismara uğradığını öğrenmelerinin ardından hayatlarının alt üst olduğunu söyledi. Speedman, kızları Caitlin’in her zaman, kendisinin ‘değersiz’ olduğunu düşündüğünü ve kendisine zarar verdiğini aktardı.

Son Dakika! 20 yaşında intihar eden ünlü model Caitlin O-Reilly’nin 13 yaşında cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı
Pazartesi 26.10.2020 16:29
Son Güncelleme: Pazartesi 26.10.2020 16:37
ABONE OL

İngiltere'den gelen son dakika haberi dehşete düşürdü. Geçtiğimiz yıl intihar ederek hayatını kaybeden ünlü model Caitlin O-Reilly'nin 13 yaşında cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı. Acı gerçeği açıklayan genç modelin ailesi kızlarının 13 yaşındayken yetişkin bir adam tarafından cinsel istismara uğradığını öğrenmelerinin ardından hayatlarının alt üst olduğunu söyledi. Speedman, kızları Caitlin'in her zaman, kendisinin 'değersiz' olduğunu düşündüğünü ve kendisine zarar verdiğini aktardı.

"HER ZAMAN KENDİSİNİN DEĞERSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜ"

İngiliz şarkıcı Robbie Williams'ın yakın arkadaşı olan ünlü model Caitlin O-Reilly, geçtiğimiz Ağustos ayında ruh halinin bozulması nedeniyle arkadaşlarıyla gittiği tatilde otel odasında intihar ederek hayatını kaybetmesinin ardından yeni bir gelişme yaşandı. 20 yaşında intihar eden Caitlin'in annesi Kay Speedman, kızlarının 13 yaşındayken yetişkin bir adam tarafından cinsel istismara uğradığını öğrenmelerinin ardından hayatlarının alt üst olduğunu söyledi. Speedman, kızları Caitlin'in her zaman, kendisinin 'değersiz' olduğunu düşündüğünü ve kendisine zarar verdiğini aktardı. Speedman ayrıca kızları Caitlin'in, ruh salığı kötü olmasına rağmen her zaman sosyal medyada diğerlerine yardım ederek saatlerce vakit geçirdiğini söyledi.

GEÇEN YIL OTEL ODASINDA İNTİHAR ETMİŞTİ

Caitlin O-Reilly, geçtiğimiz Ağustos ayında ruh halinin bozulması nedeniyle arkadaşlarıyla gittiği tatilde otel odasında intihar ederek hayatını kaybetmişti. Caitlin'in ölümünü şarkıcı Williams sosyal medya hesabı üzerinden "Caitlin Nicole O-Reilly önünde dolu bir hayatı olan 20 yaşında güzel bir kızdı, ancak trajik olarak intihar etti" sözleriyle duyurmuş, ünlü modelin intihar etmesi, İngiliz medyasının gündeminden uzun süre düşmemişti.