Fotoğraf Gönüllüleri Buluştu

Fotoğraf Gönüllüleri Buluştu
Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği’nin düzenlediği etkinlikte Fotoğraf Gönüllüleri bir araya geldi. Dernek Başkan Yardımcısı İpek Çakmak Yılmaz, karanlık temalı fotoğraflarından oluşan bir sunum gerçekleştirdi.
Fotoğraf sanatı meraklılarını bir araya getiren Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği’nin düzenlediği etkinlikte fotoğraf sanatının incelikleri konuşuldu, görüş alışverişinde bulunuldu. Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği Başkan Yardımcısı İpek Çakmak Yılmaz’��n çektiği fotoğraflar konuklara slayt gösterisi şeklinde izletilirken, Yılmaz, etkinliği ve etkinlikte yer alan karanlık temalı fotoğraflarını anlattı.
Yılmaz, “Fotoğraflarla olan duygusal bağım çocukluk yıllarımda ortaya çıktı. Çok güzel bir aile arşivim var. Büyünce bir fotoğraf makinesi alıp çekmeye başladım. 3 yıldır fotoğraf çekiyorum. Yavaş yavaş kendi bakış açımı keşfederek büyük yol kat ettiğime inanıyorum. Huzur, mutluluk, kıskançlık gibi bütün konular benim temam olabilir. Burada 93 adet fotoğrafım var. Karanlık temalı bir çalışmam. İnsanların ruhuna işleyebilen, farklı duygular oluşturabilecek fotoğraflar seçtim” dedi.
Fotoğraf sanatına duydukları merak ve ilgi ile bilinen İl genel Meclisi eski üyelerinden İbrahim Bilgin ve DİVAPAN Genel Müdürü Hakan Zengin de etkinliğe katılırken, slayt gösterisi şeklinde izlenen sunumun ardından fotoğraf gönüllülerinin görüşleri alındı.
BİZE ULAŞIN