Başkan Yemenici İftarını Vatandaşlarla Paylaştı

Başkan Yemenici İftarını Vatandaşlarla Paylaştı
Akçakoca belediyesinin öncülüğünde ilçenin hayırsever yurttaşları tarafından verilen iftar yemeği, Ramazan’ın ilk gününde belediye nikah salonunda verildi.
Akçakoca Belediyesi tarafından verilen iftar yemekleri, ilk 10 gün farklı mahallelerde sonrasında ise merkez cami karşısındaki çadırda verilecek şekilde planlandığı bildirildi. İlk gün verilecek iftar yemeği, Yalı mahallesi Bahadır Yalçın Caddesi’ne kurulacaktı. Fakat cadde trafiğe kapatılıp belediye ekipleri tarafından masa sandalye kurulurken yağmurun yağması nedeniyle, ilk günün iftar yemeği belediye nikah salonunda verildi. Belediye nikah salonunda verilen iftara eşi ve çocuğuyla birlikte katılan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yemek tezgahının başına geçti ve kendi elleriyle yemek doldurdu. Her gün 343 kişilik yemek veriliyor ve kalan yemekler ise, belediyenin Umut Işığı birimi aracılığıyla yoksul ailelere dağıtılacak.
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtulmak olan Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Verilen iftar yemeklerinin hayırsever vatandaşların katkılarıyla verildiğini de sözlerine ekleyen Yemenici, duyarlı vatandaşlara yaptıkları hayırlar için bir kez daha teşekkür ederek ‘’Allah hayırlarını kabul etsin İnşallah’’ dedi.
BİZE ULAŞIN