Vali Fidan Muhtarlarla İftar Açtı

Vali Fidan Muhtarlarla İftar Açtı
Düzce’de ilk kez tüm köy, ilçe ve belde muhtarları iftarda bir araya geldi. Düzce Valiliği tarafından organize edilen iftar programında muhtarlar programdan mutlu ayrılırken, Vali Fidan muhtarlara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.
Düzce’nin il olmasının ardından ilk kez tüm köy, ilçe, belde mahalle muhtarları bir iftar programında bir araya geldi.
Vali Ali Fidan’ın düzenlediği iftar programına Belediye Başkanı Mehmet Keleş, protokol üylerive muhtarlar katıldı.
Gerçekleştirilen iftar programında konuşan Vali Ali Fidan, muhtarlara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu dile getirerek “Tüm muhtarlarımız ile bir araya gelmek istedik. Bu şekilde bir iftar organizasyonu düzenledik. Valiliğimiz bünyesinde ve il özel idaremiz bünyesinde bulunan maddiyatımız ile tüm köylerimize eşit bir şekilde hizmet götürmeye devam ediyoruz. Köylerimizin sorunlarını yerinde görmeye gittiğimiz yerler oldu. Diğer köylere de gideceğiz. Mahallelerimizin de sorunlarının olduğunu biliyoruz. Onlara da destek verebildiğimiz kadar veriyoruz. Tüm muhtarlarımıza kapımız sonuna kadar açık. Her zaman bizi ziyarete gelebilirler sorunlarını aktarabilirler” dedi.
Düzce İl Genel Meclis Başkanı Şinasi Akbulut, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Mensur Bilgin’de birer konuşma yaparak katılanlara teşekkürlerini sunarken, iftarı düzenleyen Vali Ali Fidan’a ve valilik personeline de teşekkür ettiler.
BİZE ULAŞIN