Katal'dan yaşam merkezi

Katal Şirketler Grubu'nun İzmir'in yükselen değeri Menemen'deki yeni projesi 'Ulukent Şahin Tepesi Konutları'

İzmir'in hızla gelişen bölgesi Menemen'de Katal Şirketler Grubu'nun 26 senelik deneyimi ve kalitesiyle yükselen Ulukent Şahin Tepesi Konutları, özel avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Modern bir yaşamın kapısını aralamak isteyenler için standart üstü bir konfor sunan Ulukent Şahin Tepesi Konutları, 10 bin 700 metrekare arsa üzerine oturan 5 blok ve 156 daireden oluşuyor. Katal İnşaat güvencesiyle "yaşam boyu tatil" ilkesinin benimsendiği projede, şehirden kopmadan güvenli ve huzurlu bir yaşam imkânı elde edilebilecek.

ÖDEME KOLAYLIĞI
Sakinlerine 7'den 70'e her türlü konforu sunan Ulukent Şahin Tepesi konutları, lansmana özel fiyat ve farklı ödeme imkânlarıyla konut sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklar tanıyor. "Kaliteli bir geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin adresi Ulukent Şahin Tepesi konutları olmalıdır" diyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, tanıtıma özel fiyatların müşterilerden gelen yoğun talep üzerine 30 Haziran 2013'e kadar uzatıldığını belirtti. Teslim tarihi olarak 2014 Mart ayını öngören Şahin, "Bunun yanı sıra 0,65'ten başlayan uygun konut kredisi imkânları da müşterilerimizi bir hayli rahatlatıyor. Sakinlerine her türlü konforu sunan projemizde konfor anlayışını değiştiriyoruz ve lansman sürecine özel fiyat ve ödeme alternatiflerini konuşmak için keyifli bir kahve eşliğinde misafirlerimizi satış ofisimize bekliyoruz" dedi.

DETAYLAR ÇOK KONFORLU
Mimarisinde yer alan konforlu detayların yanı sıra sosyal alanların zenginliğiyle de ön plana çıkan Ulukent Şahin Tepesi konutları, açık yüzme havuzu ile yazın tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için de özel olarak düşünüldü. Projede yaşam biçiminize hitap edecek brüt 140 metrekare 3+1 daireler bulunuyor. 24 metrekareye varan salonlar ile konforla tasarlanan projede daire içi donanımlar birinci sınıf ürünlerden oluşuyor. Proje, 24 saat kameralı güvenlik sistemi ve güvenlik ofisi, çocuk parkı, bahçe oturma grupları, her daire için tasarlanan açık otopark, çok amaçlı spor salonu ve bünyesinde barındırdığı alışveriş merkezi ile bütün ihtiyaçları karşılıyor.

BİZE ULAŞIN