Beraberlİk mesajı

Yeni seçilen belediye başkanlarını makamlarında ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, "30 ilçemizde eşit hizmet edeceğiz. Parti ayrımı gözetmeksizin birlikte çalışacağız" dedi

  • Egeli Sabah
  • Cumartesi 06.04.2014
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerin ardından seçilen belediye başkanlarını ziyaret ediyor. Haftasonu mesaini ziyaretlere ayıran Kocaoğlu, yeni seçilen başkanları ziyaret ederek, 5 yıl birlikte çalışacaklarını söyledi. Kocaoğlu, belediye başkanlığının tek dereceli seçilen bir sistem olduğuna işaret etti, "Herkesin belediye başkanı olma anlayışıyla 30 ilçemizde hizmet edeceğiz. Tüm ilçelerimizin günlük ihtiyaçlarını gidereceğiz. Yerelde kalkınma modeliyle yeni bağlanan ilçelerimiz de dahil olmak üzere kentin dönüşümünü sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Parti ayrımı gözetmeksizin birlikte çalışacağız, üreteceğiz" dedi. Kocaoğlu, seçimlerden sonra ilk tebrik ziyaretini Aliağa'nın MHP'li Belediye Başkanı Serkan Acar'a gerçekleştirdi. Acar'ı makamında ziyaret eden Başkan Kocaoğlu, "Parti ayrımı gözetmeksizin hep birlikte çalışacağız, üreteceğiz; Aliağalı hemşehrilerimize layık olacağız" dedi. İlçe belediye başkanlarını tebrik ziyaretlerinde ikinci durağı Dikili Belediyesi olan Aziz Kocaoğlu, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun'u ziyaret etti. Belediye binası önünde personel ve vatandaşların alkışlarıyla karşılanan Kocaoğlu, yerelde kalkınma modeliyle Dikilili hemşehrilerin lokmasını büyütmek üzere Mustafa Tosun ile birlikte çalışacaklarını belirtti.

24 SAAT İŞBAŞINDA
Başkan Kocaoğlu, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'i makamında ziyaret etti, tebrik etti, "Daha önce de başarılı belediye başkanımızın projelerine destek verdik. Şimdi ise Bergama'nın yeni yasayla Büyükşehir sınırlarına dahil olmasıyla birlikte Bergama'nın tüm sorunlarını çözmek ve ilçeyi kalkındırmak için başarılı belediye başkanımızla bir 5 yıl daha el ele çalışacağız, kendisine her türlü desteği vereceğiz" diye konuştu. Kocaoğlu'nun önceki gün yaptığı son ziyaret ise, Kınık'ın AK Partili Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer'e oldu. Doğruer'i makamında ziyaret eden Kocaoğlu, "Seçimler bitti. Bir tane belediye başkanı olur, yeni başkan seçildi. Hayırlısı olsun. Belediye başkanlığı özveriyle 24 saat çalışma gerektirir. Diğer kamu kurumları gibi sabah 08.00 akşam 17.00 çalışarak belediye başkanlığı yapılmaz. Bundan sonra birlikte çalışacağız, birlikte üreteceğiz" dedi. Başkan Aziz Kocaoğlu, dün ise öncelikle Urla'nın yeni seçilen Belediye Başkanı Sibel Uyar'ı ziyaret etti. Sonrasında Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'ı ziyaret etti, öğleden önceki ziyaret turunu tamamladı.
BİZE ULAŞIN