İzmir için bu başlangıç

Yıldırım: İzmir, adım adım hizmetle tanışacak. Başkanlarımız da meclis üyelerimiz de canla başla çalışacak

İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti'nin kazandığı ilçe ziyaretlerinden üçüncüsünü Ödemiş Belediyesi'ne yaptı. Sözlerine AK Parti'nin başarısında pay sahibi olan herkese teşekkür ederek başlayan Yıldırım, "3 ay boyunca kampanya döneminde, köylerimizin mahallerimizin, beldelerimizin temsilcileri, ilçe başkanı ve ekibi, kadın kolları başkanımız ve Ödemiş'in tüm kadınları, gençlik teşkilatımız, en güzel sonucun alınması için canla başla çalıştınız. Bugün bu haklı mutluluğu birlikte yaşıyoruz" dedi.

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ
Yıldırım konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "İzmir için daha bu bir başlangıç. İzmir'de oyumuzu 1 milyona çıkardık. Adım adım İzmir hizmet ile tanışacak. Bugün Ödemiş, Torbalı, Menderes, Selçuk, Kınık ve Kemalpaşa AK Belediyecilikle tanışıyor. Yarın İzmir'in 30 ilçesi AK belediyecilikle tanışacak. Meclis üyelerimizin bu başarıda onların çok büyük katkısı var." Ardından teker teker meclis üyelerinin isimlerini okuyan Yıldırım'ı vatandaşlar tarafından alkışlandı. Yıldırım, "Biz AK Partiyiz. Bizde mazeret olmaz. Hizmet olur. Hizmet belediyeciliğine hoş geldiniz. Ne söz verdiysek hep arkasında olduk. Sözümüzü yere düşürmedik. Söz namustur dedik ve verdiğimiz sözleri bugüne kadar yapa yapa geldik. Hiç endişeniz olmasın. Mahmut Badem ve arkadaşları Ödemiş'in hizmetinde ne lazımsa yapacaklar. Onlar sizin için gece gündüz demeden yorulmadan çalışmaya devam edecekler. Bu yolda kardeşiniz de onlarla beraber olacak. Hep yanında olacağım. Onun gücünün yetmediği, nefesinin yetişmediği yerde her zaman yanında biz olacağız. Ödemiş borcunun İstiklal Harbi'nde ödemişti. Biz de şimdi hizmet borcumuzu ödeyeceğiz. Hiç merak etmeyin. Siz gereğini yaptınız" dedi.

OYLARIMIZI ARTIRDIK
İzmir' in seçimlerde gereğini yaptığını vurgulayan Yıldırım, şöyle devam etti; "Nasıl yaptı söyleyeyim. 1 ilçemiz vardı şimdi 6 tane ilçemiz var. Ödemiş'i tekrar AK Parti'ye geri getirdik. CHP'nin belediyelerde iktidarda olup en fazla oyu aldığı İzmir'de AK Parti oylarını yüzde 50 artırmıştır. Bu küçümsenecek başarı değildir. Büyük başarılar büyük gayretler, sabır ve kararlı çalışma ister. Ödemişlilerden Allah razı olsun. Biz AK Parti yola çıkarken 200 binlerin altındaydık. Bugün 1 milyonlara geldik. Bu önemli bir gelişme. İnşallah hedefi büyük tutalım. Her seçim AK Parti'nin İzmirli hemşerilerimizle daha iyi tanındığı hizmetlerinin projelerinin daha iyi anlaşıldığı bir seçim oluyor. AK Parti olarak bu seçimlerde hedefimizi tam tutturamadık. Allah'a şükür önemli bir mesafe aldık. İnşallah bir dahaki seçimlerde AK Parti belediyeciliğine evet denilecek. Onun için bugünden itibaren durmak yok yola devam."
BİZE ULAŞIN