Piramit enerjisi ile gelen sağlık

Menekşe El ve Ayak Sağlığı Merkezi Balçova'daki yeni yerine taşındı. Podiatrist Menekşe İzer, yeni merkezinde refloksoloji ve piramit enerjisi ile de hizmet vereceklerini söyledi

Menekşe el ve Ayak Sağlığı Merkezi'nin Balçova'daki açılış törenine İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir Kuaförler Odası Başkanı Sezai Apaydın, çeşitli oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Podiatrist Menekşe İzer 1997 yılında sadece manikür ve pedikür alanında hizmet vermeye başladıklarını belirtti, bugünkü hizmetlerini şöyle anlattı: "Yurtdışında aldığım eğitimlerden sonra birçok rahatsızlığın ve acının kaynağı olan ayak problemlerini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Tedavimiz doktor kontrolleri ile aynı zamanda gittiği için çok daha iyi sonuçlar aldık. Uzmanımız Melih Ertuğrul ile hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz."

REFLEKSOLOJİ MASAJI NEDİR?
Refleksoloji masajında refleks bölgeleri uyarılarak kan dolaşımını hızlandırır, bunun sonucunda vucut daha çok oksijen alır, toksin atımı artar. Böylece bağışıklık sistemi güçlenmiş olur. Enerji kanallarındaki tıkanıklık giderildiğinden vucut enerjisi dengelenir.
BİZE ULAŞIN