52 yıllık gelenek

Türkiye'nin her yerine ulaştıklarını belirten Çetmen Mağazaları Genel Koordinatörü Yücel Bağcı, "12 ay boyunca sürekli kapmanya yapıyoruz" dedi

İzmir Bayraklı'da küçük bir dükkanda tüketiciye hizmet vermeye başladığı 1962 yılından bu yana elden taksit geleneğini sürdüren Çetmen Mağazaları, kredi kartlarına getirilen taksit sınırlamalarını avantaja çevirdi. Bugün Ege Bölgesi ve İstanbul'da toplam 30 mağazası bulunan Çetmen Mağazaları, kredi kartlarına Ocak ayında getirilen taksit sınırlamaları nedeniyle tüketiciyi mağazasına çekti. Çetmen Mağazaları'ının geleneği haline gelen elden taksit sistemi sayesisnde müşterileri sayısını günden güne arttıran Çetmen, Ocak ayından bu yana cirolarını yüzde 30 arttırdı.

315 PERSONELLE HİZMET VERİYOR
Evin her türlü ihtiyacını aynı çatı altında sunmaya devam eden Çetmen Mağazaları'nın 1962 yılında açılan ilk mağazasından bu yana süre gelen geleneklerinin devam ettiğini belirten Çetmen Mağazaları Genel Koordinatörü Yücel Bağcı , "Çetmen Grubu olarak 30 mağazada 50 bin metrekarelik alanda 315 personel ile müşterilerimize hizmet ediyoruz. İlk günden bu yana müşteri ile esnaf arasındaki bağı korumayı başardık. Biz müşterilerimize güveniyoruz, bu sebeple elden taksit imkanını müşterilerimize sunuyoruz. Elbette ki kredi kartlarına gelen taksit sınırlamaları, piyasayı durgunlaştırdı. Ama bu bize avantaj olarak geri döndü. Müşteri sayılarımız arttı, ciromuzu katladık. Kendi istihbarat ekibimiz var, onlar elden taksit imkanından faydalanmak isteyen müşterilerimizi inceliyor. Uygun olanlara elden taksit yapıyoruz. Taksit sayılarında tabi ki bizimde sınırlamalarımız var. Mesela mobilyada 36 ay, beyaz eşya ve elektronikte 24 aya kadar taksit seçenekleri sunuyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN