Dağ, A Takım'da

Yerel seçimin ardından AK Parti Merkez Yönetim Kurulu'na tayin edilen Hamza Dağ, "İzmir'i en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi

  • Egeli Sabah
  • Cumartesi 13.04.2014
AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, partinin en üst karar alma organı Merkez Karar Yönetim Kurulu'nda (MKYK) yerini aldı. Dağ, İzmir'de Genel Başkan Yardımcısı Hükhet Hotar'dan sonra tepe noktada yer alan ikinci isim olacak.

HOTAR'DAN SONRA İKİNCİ İSİM
Yerel seçimlerin ardından AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu'nda (MKYK) yeni yapılanmaya gidildi. Fatma Şahin'in Gaziantep'te, Menderes Türel'in Antalya'da Belediye Başkanı olmasının ardından yedek isimler asil oldu. MKYK'nın yedek üçüncü sırasında yer alan AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ da asil yönetime girme hakkı kazandı. Dağ, bundan sonra partinin en üst karar alma organı MKYK'da İzmir'i temsil edecek. Genel Başkan Yardımcısı Hükhet Hotar'dan sonra parti yönetimine giren Dağ, "Milletvekili olarak İzmir'i temsil ediyorduk. Yeni düzenleme ile partinin üst yönetimde görev yapacağız. Bu görev benim için çok onur verici. İzmir'i en iyi şekilde temsil edeceğim" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN