Ege'de yeni Girişim Savaşçıları aranıyor

Aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 25 kişinin kurduğu Girişim Savaşçıları Platformu, kendi işini kurmak isteyenlere her türlü eğitim desteğini veriyor

Türkiye girişimcilerine 360 derece destek vermek ilkesiyle kurulan Girişim Savaşçıları Platformu ilk mezunlarını verdi. Platformun 25 kurucusu arasında YemekSepeti. com'un kurucusu Nevzat Aydın, PeakGames Kurucusu Sidar Şahin, Google Kurumsal Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı, Turkcell Perakendeler Başkanı Sait Ayaydın da bulunuyor.

NE ARARSAN VAR
"Başarılı bir iş modeli için girişimci ruhun tek başına yeterli olmadığı" gerçeğinden yola çıkan Platform kurucuları, iyi yapılandırılmış bir eğitim, iyi bir iş fikri, doğru yöntem, iyi çalışan bir altyapı, iş çevresi, profesyonel danışmanlık hizmetleri veriyor. Eğitmen kadrosunda SAT komandosunu, eski sanayi bakanı, CEO, klinik psikoloğu ve seçkin e-ticaret yönlendiricileri barındıran programda, katılımcılara sıra dışı bir eğitim sunuluyor. Bunlar arasında Riva deresinden Karadeniz sahillerine kadar kürek çekmekten uygulamalı aikido eğitiminine, psikolojiden sokakta su satmaya kadar onlarca uygulama bulunuyor. Eğitimlerle öncelikli olarak girişimci adaylarının özgüvenin ve dayanıklılığının artırılması ve disiplinli çalışma becerilerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Adaylar bu sürede gerçek potansiyeller ile yakından tanışıyor. Sonrasında ise katılımcılar yoğun bir teknik eğitim eşliğinde iş fikri oluşturmadan konsept geliştirmeye, pazar ve piyasa araştırmasından duygusal marka kimliği oluşturmaya, web sitesi kurmadan sosyal medya uygulamalarına kadar 34 ayrı başlıkta özel bir eğitim görüyor. Girişim Savaşçısı için www. girisimsavascisi.org adresinden detaylı bilgi alınabiliyor.
BİZE ULAŞIN