KSK'de kongre havası

Genel kurul öncesi Başkan Fatih Diniz, seçime tek listeyle gidilmesi gerektiğini söyledi, adaylık için karar vermediğini belirtti. Başkanlık için ismi geçen Ali Erten ise, "Diniz, devam etmeli" dedi

Karşıyaka'da yönetimin 16 ve 23 Mayıs'taki mali genel kurula seçim maddesi ekleme kararı almasının ardından kongre rüzgarları esmeye başladı. Başkan Fatih Diniz, adaylık için henüz karar vermediğini ve sezon sonunu bekleyeceğini belirterek, "Ortada birçok sorun var. Bunu birlik ve beraberlik içinde kaldırmalıyız. Tüm yönetici arkadaşlarım göreve devam etmem konusunda bana destek verdiler. Ancak kulübümüzü iyi yerlere taşımak için tüm camianın taşın altına elini koyması lazım" dedi. Herkesin kendisine devam etmesi konusunda dilekte bulunduğunu ama kimsenin kulübe para vermediğini söyleyen Diniz, "Yapılacak genel kurulda seçime çift liste gitmek kulübe yarar değil zarar verir. Kulübümüzün menfaatleri için ben herkesle görüşüp konuşmaya hazırım" diye konuştu.

KOLTUK PEŞİNDE DEĞİLİM

Başkanlık için adı geçen Ali Erten ise bunun doğru olmadığını söyleyerek, "Koltuk peşinde değilim. Fatih başkan ve ekibi yola devam etmeli. Çift liste ile gidilen şeçimler bize zarar verir. Yönetici olarak veya dışardan kulübümüze nasıl destek olabilirizi düşünmeliyiz. Kısır kavgalar içinde olmamalıyız" dedi. Erten'in Karşıyaka'da geçmiş yıllarda yöneticilik yapan Osman Kırkpınar ve Metin Yıldırım gibi tecrübeli isimlerle hareket ettiği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN