İzmir'i aydınlattı

İzmir'in en yüksek binaları olan Folkart Towers'ın ikiz kuleleri, yeni yılı muhteşem ışık ve havai fişek gösterileriyle karşıladı. İzmirliler eşsiz görüntüleri şehrin dört bir yanından izleme fırsatı buldu

İzmir'i aydınlattı
İzmir yeni yılı muhteşem havai fişek ve ışık gösterisi ile karşıladı. 200 metre yükseklikte ve 46 katlı Folkart Towers'ın ikiz kulelerinden yapılan havai fişek gösterisinde yaklaşık 6 bin adet havai fişek kullanıldı. Türkiye'de ilk defa bir binadan bu büyüklükte gerçekleştirilen havai fişek ve ışık gösterisi eşsiz görüntülere ev sahipliği yaptı. Tüm detayların titizlikle ele alındığı havai fişek gösterisinde İzmirliler eşsiz sahnelere tanık oldu. Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "2015 yılının tüm İzmirliler ve İzmir sevdalılarına sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim. Folkart Ailesi olarak İzmir'e ne yapsak az diyoruz ve çalışmalarımıza büyük bir şevkle devam ediyoruz" dedi. Folkart Yapı, 2015'in gelişini pop dünyasının dev sesi Sertab Erener ve dünyaca ünlü sanatçı Della Miles konserleri ile kutladı. Birbirinden ünlü iki ismin sahne aldığı gecede, muhteşem havai fişek ve ışık gösterileri eşlik etti.

ÖZLEM TEKİN COŞTURDU
İzmirliler, 2015 yılına İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen yeni yıl özel eğlencesiyle 'merhaba' dedi. Soğuk havaya ve yağmura rağmen her yaştan binlerce İzmirliyi bir araya getiren kutlama programında Dj Tarkan ile sevilen sanatçı Özlem Tekin sahne aldı. Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, yeni yılı kutlamak için İzmirlileri yalnız bırakmadı.
BİZE ULAŞIN