Kaf Kaf tek yumruk

İlk yarı boyunca Karşıyaka'nın Buca Arena'daki maçlarına gitmeyen yeşil kırmızılı taraftarlar protestoyu bitirdi, takıma destek sözü verdi

Kaf Kaf tek yumruk
Karşıyaka'da özlem artık son buluyor. PTT 1. Lig'de ilk yarı boyunca tribün gücünü yanında göremeyen KSK, ligin 2. yarısında 12. adamıyla rakiplerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Alsancak Stadı'nın kapatılmasıyla maçlarını Buca Arena'da oynamak zorunda kalan ve taraftarlarını bu stada çekemeyen yeşil-kırmızılılarda Karşıyaka Çarşı Grubu yaptığı yazılı bildiriyle protestodan vazgeçip ligin 2. yarısında gerçek yerleri olan tribündeki yerlerini alacaklarını açıkladılar.

ŞİMDİ FEDAKARLIK ZAMANI
Ligin ilk yarısında kendilerini mutlu eden sonuçlar alan futbolcular, teknik heyet ve kısıtlı imkanlara rağmen fedakarca görev yapan yönetime teşekkür eden taraftarlar şu açıklamayı yaptı: Taraftarlar olarak bizler sezon başında takımımızdan ayrı kalma fedakarlığını gösterdiysek ve şimdi de şampiyonluk uğruna tribünlere giriyorsak, o zaman önce en büyük destekçimiz Yaşar Holding, sonra Karşıyaka Belediye Başkanı H.Mutlu Akpınar, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve camiamızın hali vakti yerinde olan ileri gelenleri bu takıma, bu hocaya, bu yönetime destek versin istiyoruz.
BİZE ULAŞIN