Boyalık tatile hazır

Boyalık tatile hazır

Hamam ve saunasının yanısıra çocuklu aileleri de düşünen Boyalık Beach, 15 günlük tatilini değerlendirmek isteyenlere güzel seçenekler sunuyor

  • Egeli Sabah
  • Salı 21.01.2015
Türkiye'nin en güzel koylarına sahip Çeşme'nin Boyalık Koyu'nda yer alan 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel, çocuklu ailelerin sömestr tatilini en iyi biçimde geçirebilmesi için Mini Kulüp, Mini Disco ile eğitici-öğretici programların yer aldığı müthiş bir kampanya hazırladı.

SPA HİZMETİNDE İDDİALI

Eşsiz Türk hamamı, sauna ve buhar banyolarının yanı sıra çocuklu aileleri düşünen Boyalık Beach Otel, 15 günlük yarı yıl tatilini değerlendirmek için güzel bir seçenek sunuyor. Geceliği 119 liradan başlayan fiyatlarla misafirlerini ağırlayacaklarını ifade eden Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, kampanyanın sömestr tatili süresince süreceğini belirtti, "İki kişilik odada, kişi başı, günlük, yarım pansiyondur. 0-12 yaş arası bir çocuk ücretsizdir. İki çocuklu ailelerimizi de düşünerek kampanyamız dahilinde ünite odalara yönlendirilecek. Shine spa girişi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, ısıtılmış talasso havuzu ve termal havuzlar ücretsizdir ve alınacak bakımlar da yüzde 20 indirimlidir" diye konuştu. Eğitimli ve uzman kadrolarıyla müşteri memnuniyetini esas aldıklarını dile getiren Orhan Belge, SPA hizmetlerinde de iddialı olduklarını söyledi. Günlük yaşamın stresinden kurtulmak isteyenler için Boyalık Shine SPA deneyiminin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu ifade eden Belge, "Sizi doğru yönlendirecek uzmanlarımız, seçimlerinizi en iyi şekilde yapmanızı, kendinize has özel programlar oluşturmanızı sağlıyorlar. Her biri ayrı konsepteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız bulunuyor. Doğal terapi yöntemleri ile misafirlerimizin dinlenmesini sağlıyoruz. Onların fiziksel ve ruhsal yenilenmesini için çalışıyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN