Şimşek fena çaktı!

Adanaspor yenilgisi sonrası gelen eleştirilere kızan Karşıyaka Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, "Benim, teknik heyetin, yönetimin ve futbolcuların fedakarlığını başka kimse göstermiyor. Bizi eleştirenler KSK için ne yapıyorlar?" diye sordu

Şimşek fena çaktı!
PTT 1. Lig'de ikinci yarıya 3-1'lık Adanaspor yenilgisiyle başlayan Karşıyaka'da teknik direktör Yusuf Şimşek fena patladı. Yenilgi sonrası eleştirilere kızan, takıma destek vermeyenlere çatan Şimşek, en büyük fedakarlığı teknik heyet, yönetim ve futbolcuların yaptığını söyledi. Eleştiri yapanların 'Karşıyaka için ne yaptık?' diye kendilerine sormaları gerektiğini belirten Şimşek, "KSK'yi sevenler, tutanlar, burada yaşayanlar maça dahi gelmiyor. Bu yüzden bunların eliştiri yapmaları mantıklı değil. 'Ben KSK'liyim' diyorsan kulübe destek vereceksin. Benim, teknik heyetimin, futbolcumun, yönetimimin fedakarlığını başka kimse göstermiyor. Demek ki, en büyük Karşıyakalı benim, benden büyük Karşıyakalı yok" dedi.

YARIM BIRAKMAYACAĞIM
Sezon başından bu yana kendisinin ve teknik ekibinin para almadığını, Adana maçı öncesi verilmek istenen parayı futbolculara dağıtılmasını istediğini belirten Şimşek, "Benden önce futbolcum para almalı. Ama bizim fedakarlığımızı Karşıyaka'da göremiyoruz. Altar Toker bile çıkartıp 10 bin lira para yardımı yapıyor, ama daha varlıklı insanlar yapmıyor. Sonra 'Biz Karşıyakalıyız' diyorlar. Bu Karşıyaka benim değil, hepimizin. Ligde tüm takımlar belediyelerden destek alırken biz bu destekten mahrum bırakılıyoruz. Ama ben işimi yarım bırakmam. İlk 6 için sonuna kadar savaşacağım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN