Dügün ve balaynda Boyalk Beach fark

"Çesme'nin farkını bizimle doyasıya yasayın" sloganıyla hizmet veren Boyalık Beach Otel, saglıklı yasam merkezi, termal suyu, manzaralı odaları ile dügün ve balayı için yılın her ayında cazip fırsatlar sunuyor

Dügün ve balaynda Boyalk Beach fark
Çesme'nin en güzel plajlarından Boyalık Koyu'nda hizmet veren bes yıldızlı Boyalık Beach Otel, dügün ve davet organizasyonlarını unutulmaz anlara dönüstürüyor. Açık ve kapalı alanlarda 110 ila 450 kisi kapasiteli 4 farklı salonda hizmet veren Otel, SPA ve güzellik merkezi, kuaför, fotografçılık, araç kiralama gibi tüm hizmetleri bir arada sunarak büyük avantaj saglıyor. "Çesme'nin farkını bizimle doyasıya yasayın" sloganıyla 2 sezondur misafirlerine en iyi hizmeti sunan Boyalık Beach Otel, restoranları, toplantı salonları, barları, yüzme havuzları, saglıklı yasam merkezi, termal suyu, genis ve manzaralı odaları ile hem dügün, hem de balayı için yılın her ayında essiz fırsatlar sunuyor. Egitimli ve uzman kadroları ile müsteri memnuniyetini esas aldıklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, dügün ve davet organizasyonlarında iddialı olduklarını söyledi. Farklı konseptlerde her türlü organizasyona ev sahipligi yapabildiklerine dikkati çeken Belge balayı için gelen çiftlere de özel fırsatlar sunduklarını kaydetti.

SAGLIK VE SPOR

Boyalık Beach Otel'in 600 yatak kapasiteli oldugunu ve odalarında her türlü konfor bulundugunu açıklayan Belge, söyle konustu: "Toplamda 5 havuzumuz var. Bunların 2'si açık havuz. Biri deniz suyu ısıtma ve diger ikisi de termal olmak üzere 3 kapalı havuzumuz mevcut. Araç kiralama, kadın ve erkek kuaförü, market, fotografçı hizmetlerimiz yer alıyor. Bebek bakımı, oda servisi, su sporları, animasyon programlarımız, ücretsiz internet hizmetimiz var. Saglıklı yasam ve SPA merkezimiz her zaman açık. Misafirlerimizi istedikleri zaman otelimizde agırlamaya davet ediyoruz. Otelimizde onları mutlu edecek, güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz her daim mevcut."
BİZE ULAŞIN