Pehlivanoğlu'ndan bir günde 3 mağaza

Ege'nin güçlü mağazalar zinciri Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, İzmir Ödemiş ile Balıkesir Ayvalık'taki Sarımsaklı ve Altınova'da açtığı şubelerle 2015'teki mağaza atağını sürdürdü

Pehlivanoğlu'ndan bir günde 3 mağaza
Perakende sektörü ortalama büyüme verilerinin çok üzerinde bir büyüme rakamı ile 2015'i kapatmayı hedefleyen Ege'nin önde gelen mağazalar zinciri Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, Ödemiş, Sarımsaklı ve Altınova'da üç mağazayı birden hizmete açtı. Ödemiş'in ikinci Pehlivanoğlu mağazası, Şehit Adnan Menderes Bulvarı Adalet Sarayı yanında açıldı. Aynı anda Balıkesir'deki Altınova ve Sarımsaklı mağazalarının açılışını gerçekleştiren Pehlivanoğlu Şirketler Grubu'nun Ödemiş'teki şube açılışı, renkli anlara sahne oldu. Dans gösterileriyle hareket kazanan açılışta katılımcılara keşkek ve lokma ikram edildi. Ödemişlilerin büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Pehlivanoğlu, Ödemiş'e ikinci şubeyi açmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi. Pehlivanoğlu, "Pırıl pırıl bir mağazayı daha Ödemişlilerin hizmetine sunuyoruz. Torbalı'da da önümüzdeki hafta ikinci mağazamızı Ramazan ayından evvel açacağız. Narlıdere'de ikinci mağazamızı açıyoruz. Yeni Girne'de, Aydın Çine'de mağaza açıyoruz. Diğer kardeşlerimin açacağı mağazalarla 10-15 dolayında mağazayı yakın zamanda açacağız. 200 mağazaya doğru ilerliyoruz. Ödemiş'e hayırlı uğurlu olsun" dedi. Pehlivanoğlu, yüzde 100 yerli sermaye yapısıyla çalışan sayısının 2 bine yaklaştığını ifade ederek, hedeflerinin 2015'te Türkiye perakende sektöründe ilk 10'da yer almak olduğunu sözlerine ekledi.

AYVALIK'A İKİ MAĞAZA

Pehlivanoğlu, marketler zincirine Ayvalık'ın dünyaca ünlü turizm bölgesi Sarımsaklı ile Altınova'ya açtığı alışveriş mağazalarını da ekledi. Uzun süredir planlanan Sarımsaklı ile kısa bir süre önce hizmet vermeye başlayan Altınova mağazası şubesinin resmi açılışları, Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu öncülüğünde gerçekleştirildi. Sarımsaklı ve Altınova'daki mahallelerin toplam bin metrekareyi aşkın kapalı alana sahip olduğu belirten Hanif Pehlivanoğlu, her iki mağazada 35 kişiye istihdam sağlandığını bildirdi. Hanif Pehlivanoğlu, amaçlarının müşterilerini ucuz ve sağlıklı ürünlerle buluşturmak olduğunu vurgulayarak, yeni mağazanın Sarımsaklı halkına hayırlı olmasını diledi. Sarımsaklı mağazasının açılışının ardından Altınova mağazasının açılışına geçildi. Hanif Pehlivanoğlu, Altınova Pehlivanoğlu Mağazası'nın kısa bir süre önce hizmete girdiğini, resmi açılışının yapıldığını söyledi.
BİZE ULAŞIN