Vosmer'in yetkili servisi yenilendi

Alsancak'ta hizmete açılan Vosmer Yetkili Servisi, yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Yetkili servis, yenilenen konsepti ile başarı grafiğini sürdürmek istiyor

Vosmer'in yetkili servisi yenilendi
Skoda, model yelpazesini yenilerken aynı zamanda ürünlerin sahip olduğu farklı tasarım anlayışını hem yetkili satıcılarına hem de yetkili servislerine taşıyor. Böylece Skoda markası yenilenen hizmet noktalarıyla birlikte başarılı grafiğini devam ettirmek istiyor.

KALİTELİ ANLAYIŞ
Skoda'nın İzmir'de yer alan başarılı yetkili satıcısı Vosmer, yenilenen yetkili servis konseptiyle birlikte yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefliyor. 1 Aralık'tan itibaren açılan yeni konseptli bu servis, markanın kalite anlayışıyla paralel olarak hazırlandı. Yeni konsepte sahip Vosmer Yetkili Servisi, satış sonrası hizmet kalitesini üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. İzmir'de Alsancak'ta bulunan Vosmer Yetkili Servisi, yenilenen müşteri kafeteryaları, yedek parça depoları ve servis alanıyla birlikte Skoda kullanıcılarına en iyi hizmeti verecek. Vosmer, merkezi konumuyla birlikte müşterilerini yeni konseptli yetkili servisine bekliyor. Rikardo Aliberti, Mahmut Özgener ve Enrico Aliberti ortaklığında kurulan Vosmer Otomotiv A.Ş., İzmir ve çevresine kurulduğu 2009 yılından itibaren farklı markaların satış ve servis hizmetlerini sunuyor.

İŞİNDE UZMAN PERSONEL
Aralık 2014 tarihinden itibaren yenilenen konsepti ile Vosmer Skoda Yetkili Servisi yetkilileri, "İşinde uzman personeli ile servisimiz, orijinal yedek parça, VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ve sigorta alanlarında İzmir ve çevresinde bulunan Skoda sahiplerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Vosmer Skoda Showroom, hafta içi 8.30-18.00, cumartesi günleri 8.30-17.00 ve pazar günleri 11.00-17.00 saatleri arasında açıktır. Vosmer Skoda Servisi ise, hafta içi 8.30-18.00 cumartesi günleri 8:30-13.30 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN